A4TECH Bloody Blazing A90, 6200 DPI, RGB neonové osvětlení, herní, USB, PixArt optická, drátová myš
Parametry
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozlišení myši | 6200 DPI |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| Počet tlačítek myši | 8 |
| Typ myši | Optický |
| LED podsvícení | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Černý |
| Design | Pro praváky |
| Funkce | 6 režimů odstřelovače, 3 režimy střelby levým tlačítkem, RGB osvětlení |
| Speciální vlastnosti | Infračervený válec |
| Senzor | Optický motor |
| Paměť | 160K |
| Zrychlení | 20 - 23 g |
| Snímková frekvence | 6666 fps |
| Rozlišení | 6200 CPI |
| Doba odezvy | 0,2 ms |
| Rychlost sledování | 60 - 160 ips |
| Zpracování obrazu | 2,41 Mpx/s |
| Životnost | 20 milionů kliknutí |
| Vzorkovací frekvence | 125 - 1000 Hz |
| Programovatelné | Ano |
| Konfigurační software | BLOODY 7 |
| Obsah balení | 1 x myš, 1 x sada samolepek |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Výška | 3,5 cm |
| Šířka | 12 cm |
| Délka / Hloubka | 6 cm |
| Hmotnost produktu (bez obalu) | 145 g |
Popis
Myš Bloody Blazing A90 A4Tech byla speciálně vyvinuta pro náročné hráče, kteří si cení především dobré kvality, odolnosti a rychlé odezvy. Tento úžasný produkt má 4jádrový systém a 8 programovatelných tlačítek.
Velmi vysoká citlivost až 6200 DPI s pohodlným přepínáním mezi 5 rozsahy a rychlostí 1000 Hz, nastavitelnou ve 4 krocích.
Kovové skluzavky
Moderní kovové kluzáky METAL X’GLIDE ARMOR BOOT poskytují vysokou odolnost proti opotřebení i během hodin každodenního používání. Kovové závěry vám umožní přežít ty nejdelší a nejtěžší bitvy.
Moderní a odolné
Myš je navržena tak, aby splňovala potřeby náročných hráčů: hlavní levé tlačítko myši umožňuje 3 typy úderů: jeden, více úderů a trojitý.
Bleskově rychlá reakční doba
Optický senzor Pixart PMW3327 použitý v myši umožňuje provoz s rozlišením až 6200 DPI a bleskově rychlou dobou odezvy.Ve světě her se jedná o známý a uznávaný mechanismus, který zajišťuje optimální přizpůsobení zařízení dle individuálních preferencí hráče.
Lehký úder II
Myš A4Tech využívá moderní technologii mechanických optických spínačů LIGHT STRIKE II. Tato revoluční technologie využívá k aktivaci tlačítka infračervený senzor. Díky tomu poskytuje LIGHT STRIKE II minimální latenci pouhých 0,2 ms a extrémně dlouhou životnost tlačítek – přes 20 milionů kliknutí.
Unikátní design
Moderní, agresivní tvar hlodavce povzbuzuje k soutěživosti a nelítostnému souboji a unikátní grafika výrazně odlišuje myš A4Tech Bloody Blazing od konkurence.
Vlastnosti:
- Optický snímač Pixart PMW3327.
- Kovové skluzavky
- Agresivní design
- Opletený kabel.
- Přepínače Light Strike II
- Životnost až 20 milionů kliknutí
- Rozlišení 100/1000/1200/1600/2000/6200
- Neonové RGB podsvícení
- Specializovaný software BLOODY7 – optimalizuje parametry myši.