A4TECH Bloody M595, 50 mm, Renegade Midnight, Multi-Platform, Potlačení hluku, USB, Drátová sluchátka
Parametry
| Typ produktu | Sluchátka |
| Typ sluchátek | Stereo |
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Rozhraní pro připojení | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Ovládání hlasitosti | Ano |
| Impedance | 32 Ohm |
| Mikrofon | Ano |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Technologie potlačení hluku | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černo-žlutá |
| Vlastnosti | Adaptivní zvukové režimy, Odnímatelný mikrofon s potlačením hluku |
| Speciální vlastnosti | Hlavní čipset Cmedia CM6646, Náušníky z 3D proteinové kůže |
| Konektory | USB typu C |
| Reproduktor | 50mm membrána HybridCore |
| Citlivost | 105 dB |
| Typ mikrofonu | 10 mm, jednosměrový |
| Frekvence mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Rozměry | 200 x 150 x 103 mm |
| Hmotnost | 280 g |
Popis
Drátová USB sluchátka Bloody M595 Renegade jsou určena pro hráče, kteří vyžadují výjimečnou kvalitu zvuku, pohodlí a čistou hlasovou komunikaci. Díky technologii MOCI HybridCore, čipsetu Cmedia CM6646 a lehké konstrukci poskytují perfektní podmínky pro dlouhé herní sezení.
MOCI [uhlíkové mycelium]
MOCI je vyrobeno s využitím pokročilé biotechnologie, rafinovaného nanomycelia a uhlíkových vláken. Má charakteristický zvuk Bloody, produkuje čisté výšky a středy s hlubokými a uspokojivými basy.
Čipová sada Cmedia CM6646 Master
Sluchátka jsou vybavena čipovou sadou Cmedia CM6646 Master, která zlepšuje čistotu zvuku.
Adaptivní zvukové režimy
Sluchátka vylepšují váš poslechový zážitek díky adaptivním herním a hudebním zvukovým režimům.
Vynikající pohodlí
Plyšové 3D proteinové kožené náušníky poskytují prvotřídní pohodlí během delších herních sezení.
Odnímatelný mikrofon s potlačením hluku
Odnímatelný 10mm směrový mikrofon s potlačením hluku účinně snižuje nežádoucí hluk v pozadí.
Technické specifikace
- Převodníky: 50 mm hybridní membrána (MOCI)
- Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
- Citlivost: 105 dB
- Impedance: 32 Ohmů
- Zvukový čipset: Cmedia CM6646
- Mikrofon: Odnímatelný, jednosměrný 10 mm, s potlačením šumu
- Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
- Citlivost mikrofonu: -38 dB
- Hmotnost: 280 g
- Kabel: opletený, dlouhý 230 cm, s USB konektorem