A4TECH Bloody MR595, 50 mm, Renegade Sunset,, Multi-Platform, Potlačení hluku, Bezdrátová sluchátka
Parametry
| Typ produktu | Sluchátka |
| Typ sluchátek | Stereo |
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Technologie potlačení hluku | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černo-žlutá |
| Vlastnosti | Vícerežimové připojení, Epic zvuk |
| Speciální vlastnosti | Technologie reproduktorů HybridCore, bezdrátový čipset BL5900 Signature Crafted |
| Konektory | USB Type-C, Wi-Fi (2,4 GHz), Bluetooth v5.3 |
| Reproduktor | 50mm membrána HybridCore |
| Provozní dosah | Až 10 m |
| Vestavěná baterie | lithiová baterie 1050 mAh |
| Doba přehrávání | 135 hodin (vypnuto) / 80 hodin (zapnuto) |
| Citlivost sluchátek | 105 dB |
| Typ mikrofonu | 10 mm, jednosměrový |
| Frekvence mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Obsah balení | 1 x sluchátka A4TECH Bloody MR595, 1 x USB Wifi adaptér, 1 x USB kabel |
| Rozměry | 200 x 150 x 103 mm |
| Hmotnost | 280 g |
Popis
Bloody M595 Renegade jsou profesionální herní sluchátka určená pro hráče, kteří požadují zvuk nejvyšší kvality, pohodlí a spolehlivé připojení. Jsou vybavena moderními technologiemi a kombinují silný zvuk, dlouhou výdrž baterie a kompatibilitu napříč platformami.
MOCI [uhlíkové mycelium]
MOCI jsou vyrobena s technologií reproduktorů HybridCore o průměru Φ50 mm, zdokonalenými nanomicely a uhlíkovými vlákny. Díky svému charakteristickému krvavému zvuku produkuje čisté výšky a středy a také hluboké a uspokojivé basy.
Vícerežimové připojení
K dispozici je kabelové i bezdrátové připojení (2,4G bezdrátové připojení USB-C, 2,4G bezdrátové připojení USB-A, připojení Bluetooth v5.3, kabelové připojení USB-C a USB-A).
Bezdrátový čipset BL5900 Signature Crafted
Ultra Technologie s nízkou latencí a potlačením rušení pro bezproblémové připojení.
Epická zvuková kulisa s prémiovým zvukem
Sluchátka vylepšují váš poslechový zážitek díky adaptivním herním a hudebním zvukovým režimům.
135 hodin přehrávání
S výdrží baterie 135 hodin ve vypnutém stavu a 80 hodin ve zapnutém stavu si můžete hrát, aniž byste se museli starat o nabíjení.
10mm směrový mikrofon
Odnímatelný 10mm směrový mikrofon s potlačením hluku účinně snižuje nežádoucí hluk na pozadí.
Technické specifikace
- Ovladače: 50mm HybridCore MOCI
- Kmitočtová odezva: 20 Hz – 20 kHz
- Citlivost: 105 dB
- Impedance: 32 Ω
- Konektivita: 2,4G USB-C, 2,4G USB-A, Bluetooth 5.3, USB-C/USB-A (drátové)
- Dosah: až 10 m
- Baterie: 1050 mAh (135 hodin bez podsvícení / 80 hodin s podsvícením)
- Mikrofon: 10 mm, směrový, odnímatelný, s potlačením hluku
- Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz, citlivost -38 dB