A4TECH Bloody MR710, 50 mm, RGB, Multi-Platform, RF Wireless/Bluetooth/USB, Gaming, Šedá, Bezdrátová sluchátka
Parametry
| Typ produktu | Sluchátka |
| Typ sluchátek | Stereo |
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Rozhraní pro připojení | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Ovládání hlasitosti | Ano |
| Impedance | 16 Ohm |
| Mikrofon | Ano |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Technologie potlačení hluku | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Šedá |
| Vlastnosti | Vestavěné ovládání zvuku, RGB Streamer, Zasouvací mikrofon |
| Speciální vlastnosti | Technologie MOCI Dome, skládání o 90° |
| Konektory | USB typu C, Wi-Fi (2,4 GHz), Bluetooth v5.3, Jack 3,5 mm |
| Reproduktor | 50mm membrána HybridCore |
| Provozní dosah | Až 12 m (40 stop) |
| Vestavěná baterie | lithiová baterie 1200 mAh |
| Doba přehrávání | 65 hodin (vypnuto) / 35 hodin (zapnuto) |
| Citlivost sluchátek | 105 dB |
| Typ mikrofonu | Jednosměrový |
| Frekvence mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Délka kabelu | Nabíjecí kabel typu USB:80 cm, audio kabel 3,5 mm:150 cm |
| Obsah balení | 1 x sluchátka A4TECH Bloody MR710, 1 x USB Wifi adaptér, 1 x USB kabel |
| Rozměry | 205 x 205 x 93 mm |
| Hmotnost | 335 g |
Popis
Bloody MR710 jsou multifunkční herní sluchátka, která kombinují tři způsoby připojení – bezdrátové připojení 2,4 GHz, Bluetooth 5.3 a kabelové připojení 3,5 mm jack. Jsou vybavena technologií MOCI Dome Tech, lehkou konstrukcí a až 65hodinovou výdrží baterie a poskytují silný zvuk a pohodlí i během dlouhých herních sezení.
Bezdrátové připojení 2,4 GHz
Herně optimalizovaný přenos 2,4 GHz s ultra nízkou latencí. 8krát rychlejší než přenos přes Bluetooth. Bluetooth V5.3 Pokročilé Bluetooth v5.3 poskytuje stabilní připojení a nízkou vstupní latenci. Drátové audio 3,5 mm Širší kompatibilita, nulová latence, originální, věrný zvuk. MOCI [Carbon Mycelium IT]
Vybavena 50mm hybridní membránovou technologií MOCI, která je vyrobena z pokročilé biotechnologie, rafinovaného mycelia a uhlíkových vláken. Má charakteristický zvuk Bloody, který produkuje ostré výšky a středy s hlubokými, uspokojivými basy, což vám dává konkurenční výhodu ve hrách.
Výsuvný mikrofon s potlačením hluku
Jednosměrový mikrofon s potlačením hluku snižuje hluk na pozadí a okolní hluk pro křišťálově čistou komunikaci. Vestavěný LED indikátor ztlumení na rameni mikrofonu.
Navrženo pro celodenní pohodlí
Funkční, ergonomický design náušníků. Vyrobeno z prodyšného síťovaného materiálu z mikrovlákna, s měkkým, pěnou polstrovaným hlavovým mostem a náušníky pro delší herní zážitek.
Specifikace
- Režimy připojení: bezdrátové 2,4 GHz, Bluetooth 5.3, kabelové 3,5 mm
- Dosah: až 12 m
- Baterie: 1200 mAh (65 hodin bez podsvícení / 35 hodin s podsvícení)
- Meniče: 50 mm hybridní membrána MOCI
- Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
- Impedance: 16 Ω
- Citlivost: 105 dB
- Mikrofon: směrový, s potlačením šumu, -42 dB, 100 Hz – 10 kHz, zasouvací LED s funkcí ztlumení
- Hmotnost: 335 g (s baterií)
- Kabely: USB-C pro nabíjení (80 cm), 3,5mm audio (150 cm)