A4TECH Bloody R72 Pro Duo, 26 000 DPI, 650 IPS, RF bezdrátový, herní, pro praváky, černá, bezdrátová myš
Parametry
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Rozlišení myši | 26000 DPI |
| Rozhraní pro připojení | Wi-Fi |
| Počet tlačítek myši | 7 |
| Typ myši | Optický |
| LED podsvícení | Ne |
| Napájení | Baterie |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Černý |
| Design | Pro praváky i leváky |
| Funkce | Plynulé klouzavé pohyby, Duální herní přijímač 2,4 G, Připojení WaveLink, M-Esport editor |
| Speciální vlastnosti | Technologie RapidSnap Rebound, Multifunkční přijímač L++, Technologie AFC |
| Senzor | Herní optický engine PAW3395 |
| Senzor | Herní optický engine PAW3395 |
| Bezdrátový přenos | 1 ms |
| Provozní dosah | 10 m |
| Výchozí rozlišení | 400-800-1 000-1 200-1 600-2 000 CPI |
| Softwarově nastavitelné | 50~26 000 CPI |
| Snímková frekvence | Automatické nastavení |
| Akcelerace | 50 G |
| Rychlost sledování | 650 IPS |
| Frekvence hlášení | Nastavitelná 1 000 Hz |
| Baterie | Lithiová baterie 300 mAh |
| Doba nabíjení | ≤ 1,5 hodiny |
| Doba přehrávání | ≤ 80 hodin |
| Mikrospínač | Více než 30 milionů kliknutí (vlevo/vpravo) tlačítko) |
| Volant | Více než 800 000 rolování |
| Programovatelný | Ano |
| Konfigurační software | Bloody M-eSport Editor |
| Měkký opletený kabel USB Type-C | 180 cm |
| PVC kabel USB Type-C | 180 cm |
| Obsah balení | 1 x myš A4TECH Bloody R72 Pro Duo, 1 x dokovací jednotka, 2 x kabely USB, 1 x bezdrátový adaptér USB |
| Rozměry (myš) | 125 x 63 x 40 mm |
| Rozměry (dokovací jednotka) | 74 x 63 x 72 mm |
| Hmotnost výrobku (myš) | 70 g |
Popis
Bloody R72 Pro Duo Black je herní myš určená pro e-sportovní soutěže. Je vybavena nejnovějším senzorem PAW3395 PRO, ultrarychlou dobou odezvy 1 ms a lehkým designem o hmotnosti 70 g a poskytuje bezkonkurenční přesnost a pohodlí během dynamických FPS her.
PAW3395 PRO – maximální přesnost pohybu
Profesionální senzor nabízí rozlišení až 26 000 CPI, rychlost snímání 650 IPS a zrychlení 50G. Každý pohyb se na obrazovce odráží s absolutní přesností – ideální pro hry, které vyžadují bleskově rychlé reakce, jako je CS:GO nebo Valorant.
RapidSnap Rebound a AFC – klikání bez kompromisů
Technologie RapidSnap Rebound poskytuje okamžitou odezvu a klikání tlačítek, zatímco AFC (Anypoint Flexible Click) umožňuje pohodlné klikání bez ohledu na velikost ruky a úchop.
Stabilita a flexibilita připojení
Duální 2,4G přijímač (dokovací stanice L++ a Nano přijímač) poskytuje volnost používání za všech podmínek. Dokovací stanice L++ zaručuje stabilní signál, rychlé párování, bleskově rychlé nabíjení a indikátor stavu baterie.
Připojení WaveLink – bez rušení
Technologie WaveLink přenáší signál až 3krát za 1 ms, aby se zabránilo rušení, a zajistila tak stabilní a plynulé připojení.
Lehký a rychlý design
Myš váží pouhých 70 g a je vybavena ultra hladkými kluznými plochami, které zaručují plynulý a přesný pohyb – bez odporu nebo zbytečné hmotnosti.
Přizpůsobitelná nastavení
S bezdrátovým editorem M-Esport si můžete uložit vlastní konfigurace DPI, makra a přiřazení tlačítek do vestavěné paměti myši. Sada obsahuje opletený kabel USB-C a protiskluzové proužky pro ještě lepší ovládání.
Specifikace
- Senzor: Optický procesor PAW3395 PRO Gaming
- Rozlišení: 50–26 000 CPI (nastavitelné)
- Rychlost snímání: 650 IPS
- Akcelerace: 50 G
- Frekvence hlášení: 1000 Hz (nastavitelná)
- Doba odezvy: 1 ms
- Baterie: 300 mAh, až 80 hodin provozu
- Doba nabíjení: ? 1,5 hodiny
- Spínače: >30 milionů kliknutí
- Posuv: >800 000 otáček
- Hmotnost: 70 g
- Kabely: USB-C měkký opletený 180 cm + PVC 180 cm
- Dosah: až 10 m
- Doplňky: Dokovací stanice L++, Nano přijímač, protiskluzová úprava rukojeti