A4TECH Bloody R72 Ultra Duo, 20 000 DPI, 350 IPS, RF Wireless, Gaming, Bezdrátová myš Renegade Sunset pro praváky i leváky
Parametry
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Rozlišení myši | 20000 DPI |
| Rozhraní pro připojení | Wi-Fi |
| Počet tlačítek myši | 7 |
| Typ myši | Optický |
| LED podsvícení | Ne |
| Napájení | Baterie |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Žluť |
| Design | Pro praváky i leváky |
| Funkce | Plynule kluzné podložky, duální herní přijímač 2,4 G, připojení WaveLink, editor M-Esport |
| Speciální vlastnosti | Technologie RapidSnap Rebound, multifunkční přijímač L++, technologie AFC |
| Senzor | Senzor Alpha Engineering |
| Bezdrátový přenos | 1 ms |
| Provozní dosah | 10 m |
| Výchozí rozlišení | 400-800-1 000-1 200-1 600-2 000 CPI |
| Softwarově nastavitelné | 50~20 000 CPI |
| Snímková frekvence | Automatické nastavení |
| Akcelerace | 40 G |
| Rychlost sledování | 350 IPS |
| Frekvence hlášení | Nastavitelná 1 000 Hz |
| Baterie | Lithiová baterie 300 mAh |
| Doba nabíjení | ≤ 1,5 hodiny |
| Doba přehrávání | ≤ 75 hodin |
| Mikrospínač | Více než 30 milionů kliknutí (levé/pravé tlačítko) |
| Kolečko | Více než 800 000 rolování |
| Programovatelné | Ano |
| Konfigurační software | Bloody M-eSport Editor |
| Obsah balení | 1 x myš A4TECH Bloody R72 Ultra Duo, 1 x dokovací jednotka, 2 x kabely USB, 1 x bezdrátový adaptér USB |
| Měkký opletený kabel USB typu C | 180 cm |
| PVC kabel USB typu C | 180 cm |
| Rozměry (myš) | 125 x 63 x 40 mm |
| Rozměry (dokovací jednotka) | 74 x 63 x 72 mm |
| Hmotnost výrobku (myš) | 70 g |
Popis
Bloody R72 Ultra Duo Renegade Sunset je herní myš pro e-sporty, která kombinuje ultra přesný senzor Alpha 20K, bleskově rychlou dobu odezvy 1 ms a lehkou konstrukci. Díky všestranným možnostem připojení a přizpůsobení je ideální volbou pro hráče FPS a MOBA her.
Senzor Alpha Engineering
S profesionálním rozlišením 20 000 CPI, 350 IPS a akcelerací 40G poskytuje myš hráčům přesné a precizní ovládání na obrazovce v rychlých FPS hrách, jako je CS:GO.
Technologie RapidSnap Rebound
Naše exkluzivní technologie RapidSnap Rebound s patentovaným designem není jen inovací, ale také udržuje citlivý odskok od samého začátku.
Multifunkční L++ přijímač
Multifunkční přijímač L++ nabízí vynikající stabilitu signálu, bezproblémové okamžité párování, rychlé nabíjení a čtyřstupňový indikátor baterie.
Duální herní přijímač 2,4 G
S duálními herními přijímači 2,4 G (stolní dokovací stanice + cestovní nano přijímač) jej můžete používat kdekoli chcete.
Lehká konstrukce
Nic vás nezatěžuje, takže můžete snadno provádět rychlé a kontrolované pohyby.
Hladké kluzné nožičky
Super hladké nožičky myši vám poskytují velkou výhodu v mikrozaměřování a sledování.
Připojení WaveLink
Tento bezdrátový zázrak je vybaven funkcemi uzamčení kanálů a proti rušení a zaručuje stabilitu a snadno přenáší signály až třikrát za pouhou 1 ms.
AFC (Libovolné flexibilní kliknutí)
Technologie AFC umožňuje přesné a plynulé kliknutí pro velké i malé ruce, při úchopu nebo lezení.
Bezdrátový editor M-Esport
Umožňuje snadné nastavení kombinací a programování funkcí pro myš. Hráči si mohou optimalizovat herní nastavení pomocí tlačítek, citlivosti a kombinovaných maker a poté je uložit do vestavěné paměti myši.
Specifikace
- Snímač: Alpha 20K Engineered Engine
- Rozlišení: 50–20 000 CPI (nastavitelné)
- Rychlost snímání: 350 IPS
- Akcelerace: 40 G
- Frekvence hlášení: 1000 Hz (nastavitelná)
- Doba odezvy: 1 ms
- Baterie: 300 mAh, výdrž baterie až 75 hodin
- Doba nabíjení: ? 1,5 hodiny
- Přepínače: >30 milionů kliknutí
- Posouvání: >800 000 otáček
- Dosah: až 10 metrů
- Kabely: USB-C měkký opletený 180 cm + PVC 180 cm
- Doplňky: Dokovací stanice L++, Nano přijímač, protiskluzové úchyty