A4TECH Bloody R73 Ultra Duo, 20 000 DPI, 350 IPS, RF Wireless, Gaming, Nyx Mirage, Bezdrátová myš pro praváky
Parametry
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Rozlišení myši | 20000 DPI |
| Rozhraní pro připojení | Wi-Fi |
| Počet tlačítek myši | 7 |
| Typ myši | Optický |
| LED podsvícení | Ne |
| Napájení | Baterie |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Bílo-modrá |
| Design | Pro praváky |
| Vlastnosti | Lehká konstrukce, Plynulé klouzání, Připojení WaveLink |
| Speciální vlastnosti | 1000Hz plná rychlost, přijímač L++, technologie RapidSnap, technologie AFC |
| Senzor | Alpha 20K Engineered Engine |
| Bezdrátový přenos | 1ms |
| Provozní dosah | 10m |
| Výchozí rozlišení | 400-800-1 000-1 200-1 600-2 000 CPI |
| Softwarově nastavitelné | 50~20 000 CPI |
| Snímková frekvence | Automatické nastavení |
| Akcelerace | 40G |
| Rychlost sledování | 350 IPS |
| Frekvence hlášení | Nastavitelná 1000Hz |
| Baterie | Lithiová baterie 300mAh |
| Doba nabíjení | ≤ 1,5 hodiny |
| Doba přehrávání | ≤ 75 hodin |
| Mikrospínač | Více než 30 milionů kliknutí (levé / pravé tlačítko) |
| Kolečko | Více než 800 000 rolování |
| Programovatelné | Ano |
| Konfigurace software | Bloody M-eSport Editor |
| Obsah balení | 1 x myš A4TECH Bloody R73 Ultra Duo, 1 x dokovací jednotka, 2 x USB kabely, 1 x bezdrátový USB adaptér |
| Měkký opletený kabel USB Type-C | 180 cm |
| PVC kabel USB Type-C | 180 cm |
| Rozměry (myš) | 125 x 63 x 40 mm |
| Rozměry (dokovací jednotka) | 74 x 63 x 72 mm |
| Hmotnost výrobku (myš) | 70 g |
Popis
Bloody R73 Ultra Duo Nyx Mirage je moderní herní myš určená pro hráče e-sportů a fanoušky dynamických FPS her. Je vybaven senzorem Alpha 20K, ultrarychlým 1ms přenosem a duálními 2,4G přijímači a poskytuje spolehlivou přesnost a stabilní výkon.
Alpha 20K Engine – profesionální přesnost
Senzor nabízí rozlišení až 20 000 CPI, rychlost sledování 350 IPS a zrychlení 40G, což zaručuje úplnou kontrolu nad každým pohybem – od mikrozaměřování až po rychlé manévry.
RapidSnap Rebound a AFC – kliknutí bez zpoždění
Díky patentované technologii RapidSnap Technologie Rebound, každé tlačítko reaguje okamžitě a flexibilně. AFC (Anypoint Flexible Click) dále zvyšuje pohodlí při klikání bez ohledu na styl úchopu a velikost ruky. dir="auto">Lehký a pohodlný design
Myš má lehký design a hladký skluz pro plynulé a přesné pohyby. Sada obsahuje také protiskluzové proužky pro lepší kontrolu během dlouhých herních sezení.
Personalizace a pohodlí
S bezdrátovým editorem M-Esport si můžete vytvářet vlastní konfigurace, makra a nastavení DPI a ukládat je do vestavěné paměti myši. Přiložený opletený kabel USB-C eliminuje tření a je skvělý pro nabíjení během hraní.
Specifikace
- Senzor: Alpha 20K Engineered Engine
- Rozlišení: 50–20 000 CPI (nastavitelné)
- Rychlost snímání: 350 IPS
- Akcelerace: 40 G
- Frekvence hlášení: 1000 Hz (nastavitelná)
- Doba odezvy: 1 ms
- Baterie: 300 mAh (až 75 hodin provozu)
- Doba nabíjení: ? 1,5 hodiny
- Přepínače: přes 30 milionů kliknutí
- Posouvání: přes 800 000 otáček
- Dosah: až 10 metrů
- Kabely: USB-C měkký opletený 180 cm + PVC 180 cm
- Doplňky: Dokovací stanice L++, Nano přijímač, protiskluzové úchyty