Adler AD 1305 GS, 2200 W, 1,7 l, Dotykové ovládání, Filtr vodního kamene, Plast-Sklo, Šedo-Stříbrná, Rychlovarná konvice
Parametry
| Typ produktu | Konvice |
| Výkon | 2200 W |
| Objem nádrže na vodu | 1.7litr |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 40 - 100 °C |
| Bezdrátový | Ano |
| Ukazatel hladiny vody | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Šedá |
| Vlastnosti | Ukazatel hladiny vody, Otočná základna o 360°, Barevný LED displej, Funkce udržování teploty |
| Ochranné funkce | Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí |
| Speciální funkce | Pět předprogramovaných teplotních nastavení, Filtr proti vodnímu kameni |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Typ ovládání | Dotykový panel |
| Vnitřní osvětlení | Ne |
| Otočná základna o 360 stupňů | Ano |
| Materiál topného tělesa | Nerezová ocel |
| Skryté topné těleso | Ano |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Použitý materiál | Sklo (uvnitř), Plastová vrstva (vně) |
| Obsah balení | 1 x Konvice Adler AD 1305 BG |
| Délka kabelu | 70 cm |
| Rozměry | 25,0 x 21,0 x 15,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,85 kg |
Popis
Elegance a inteligence v kuchyni! Adler AD 1305bg není jen konvice, ale moderní kuchyňský spotřebič, který kombinuje stylový černobílý a zlatý design s nejmodernější technologií. Ať už se jedná o speciální čaje z volných lístků, přípravu dětské výživy nebo rychlou ranní kávu, tento přístroj vždy zajistí perfektní teplotu.
Klíčové vlastnosti
- Přesná regulace teploty: Můžete si vybrat z přednastavených programů (40 °C, 70 °C, 80 °C, 90 °C, 100 °C) nebo můžete teplotu ručně nastavit mezi 40 a 100 °C (v krocích po 5 stupních).
- Barevný LED displej a dotykový panel: Moderní digitální displej neustále zobrazuje aktuální teplotu vody a dotyková tlačítka usnadňují ovládání.
- Funkce udržování teploty: Dokáže udržet nastavenou teplotu až 2 hodiny, takže nemusíte vodu znovu vařit pro druhý šálek čaje.
- Speciální „dětský režim“: Nastavení 40 °C je ideální pro rychlou a bezpečnou přípravu mléka, což rodičům usnadňuje noční krmení.
- Prémiové materiály: Vnitřek zařízení je vyroben ze skla a elegantní černo-zlaté pouzdro Díky tomu je ozdobou každé kuchyně. Ploché topné těleso z nerezové oceli je odolné a snadno se čistí.
Technické údaje
- Objem: max. 1,7 litru (min. 0,5 l)
- Výkon: 1850–2200 W (bleskově rychlý var)
- Bezpečnost: Automatické vypnutí po dosažení varu a ochrana proti zapnutí bez vody.
- Výbava navíc: Otočná základna o 360°, odnímatelný filtr vodního kamene, akustický signál na začátku a na konci varu.
- Barva: Černá a zlatá
Videa na Youtube
Připojené dokumenty
Komentář
1 ohodnocení
Napsat recenzi!
25/03/2026
-
Dunai Éva
A vízforraló nagyon bevállt.Belül üveg.Jó ár ár érték arány .Szép is.