Adler AD 3093, 1600 W, 2 v 1, 30 cm, Nepřilnavý povrch, Černá, Elektrický výrobník palačinek
Parametry
| Typ výrobníku dezertů | Grilovací deska |
| Výkon | 1600 W |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černý |
| Ochranná funkce | Ochrana proti přehřátí |
| Rozměr grilovací plochy | 30 cm |
| Režim skladování | Horizontální / Vertikální |
| Typ ovládání | Mechanické |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Obsah balení | 1 x Palačinkář, 2 x Dřevěná špachtle |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,65 kg |
Popis
Elektrická fritéza na palačinky Adler AD 3093 – Rychlé a rovnoměrné pečení
Elektrická fritéza na palačinky Adler AD 3093 s výkonem 1600 W zajišťuje rychlé ohřev a rovnoměrné rozložení tepla, takže palačinky budou mít pokaždé perfektní konzistenci. Smažící plocha o průměru 30 cm je ideální pro přípravu klasických, velkých palačinek, tortill nebo dokonce palačinek. Díky vysokému výkonu můžete ušetřit čas a zároveň dosáhnout profesionálních výsledků doma.
Nepřilnavý povlak pro pohodlné používání
Přístroj má vysoce kvalitní nepřilnavý povlak, který zabraňuje přilepení těsta, takže palačinky lze snadno otáčet a vyjímat. Je potřeba méně oleje, což umožňuje zdravější smažení. Hladký povrch se extrémně snadno čistí, lze jej rychle otřít vlhkým hadříkem.
Moderní vzhled a praktický design
Černý, čistý design dodává kuchyni moderní vzhled a stabilní konstrukce zaručuje bezpečné používání. Ergonomický tvar a protiskluzové nožičky zajišťují, že trouba zůstane během používání stabilní na místě. Adler AD 3093 je perfektní volbou pro každého, kdo chce rychle, pohodlně a spolehlivě připravit lahodné palačinky.