Adler AD 7051, 2v1, 300W, LED osvětlení, Cyklonový filtrační systém, Bílá-červená, Bezdrátový, Vysavač
Parametry
| Typ vysavače | Stojací a ruční vysavač |
| Skladování prášku | Bezsáčkové |
| Výkon | 300 W |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Napájení | Baterie |
| barva_produktu | Bílo-červená |
| Funkce | Cyklonový filtrační systém, Dvoustupňová regulace výkonu |
| Speciální vlastnosti | LED osvětlení, LCD indikátor stavu nabití baterie |
| Objem sáčku na prach | 0,6 litru |
| Hladina hluku | 70 dB |
| Sací výkon | 11,5 kPa |
| Třída účinnosti filtrace | F8 |
| Provozní doba | 30 minut |
| Rozměry | 25 x 21,5 x 116,5 cm |
| Obsah balení | 1x Vysavač, 2x Hlava vysavače, 1x Držák na vysavač |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2,02 kg |
Popis
Adler AD 7051 – Všestranný vysavač 2 v 1
Adler AD 7051 je moderní bezdrátový vysavač 2 v 1 navržený pro efektivní úklid a praktičnost. Díky svému elegantnímu bíločervenému designu poskytuje vaší domácnosti nejen funkčnost, ale i styl. Vestavěné LED osvětlení vám pomůže snadno odhalit prach a drobky v tmavších rozích a pod nábytkem, takže každý úklidový úkol lze provést přesně.
Výkonný a energeticky úsporný provoz
Výkon zařízení 300 W a dvoustupňová regulace výkonu umožňují úklid vždy přizpůsobit danému úkolu. Maximální sací výkon 11 500 Pa zajišťuje snadné odstranění i odolného prachu a nečistot. Cyklónový filtrační systém zabraňuje recirkulaci jemného prachu, což zajišťuje nejen efektivní, ale i zdravý úklid pro rodinu.
Pohodlné použití a dlouhá výdrž baterie
Bezdrátový design vám dává svobodu používat jej kdekoli v domácnosti, zatímco nádoba na prach o objemu 0,6 litru vyžaduje méně časté vyprazdňování. Na jedno nabití je k dispozici až 30 minut nepřetržitého provozu, což stačí na důkladný úklid malých až středně velkých domácností. Snadná manipulace a ergonomický design dělají z vysávání samozřejmost.
Hlavní vlastnosti
- Výkon: 300 W
- Sací síla: maximálně 11 500 Pa
- Dvoustupňová regulace výkonu
- LED osvětlení pro těžko dostupná místa
- Cyklonový filtrační systém pro efektivní odstraňování prachu
- Bezdrátové provedení
- Nádoba na prach: 0,6 litru
- Provozní doba: až 30 minut