Adler AD 7060, 2v1, 350W, LED osvětlení, Cyklonový filtrační systém, Bílá, Bezdrátový, Vysavač
Parametry
| Typ vysavače | Stojací a ruční vysavač |
| Skladování prášku | Bezsáčkové |
| Výkon | 350 W |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Napájení | Baterie |
| barva_produktu | Bílý |
| Funkce | Cyklonový filtrační systém, 2 úrovně sacího výkonu |
| Speciální vlastnosti | LED osvětlení, Dotykový LED displej |
| Ochranné prvky | Ochrana proti přehřátí |
| Objem sáčku na prach | 0,5 litru |
| Hladina hluku | 65 dB |
| Sací výkon | 16 kPa |
| Provozní doba | 35 minut |
| Doba nabíjení | 4,5 hodiny |
| Obsah balení | 1x Vysavač, 3x Hlavice vysavače, 1x Univerzální válec, 1x Nástěnný držák |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2,2 kg |
Popis
Akumulátorový vysavač Adler AD 7060 2v1 – efektivní a všestranný
Adler AD 7060 je moderní bezdrátový vysavač 2v1, který je perfektním společníkem pro každodenní úklid. Díky výkonnému motoru o výkonu 350 W má přístroj maximální sací výkon 16 000 Pa, takže efektivně odstraňuje prach a nečistoty i z těžko dostupných míst. Vestavěné LED světlo pomáhá udržovat čisté tmavší zákoutí a štěrbiny, takže nezůstává žádný skrytý prach ani drobky.
Inovativní cyklónový filtrační systém a 2 sací výkony
Cyklonový filtrační systém vysavače zajišťuje nepřetržitý a stabilní sací výkon a zároveň efektivně sbírá prach a jemné částice. Můžete si vybrat ze dvou úrovní sacího výkonu, takže jej lze snadno přizpůsobit typu povrchu a stupni znečištění. Bezdrátový design přístroje poskytuje velkou volnost pohybu, takže můžete pohodlně čistit schody, pohovky i interiéry automobilů.
Dlouhá provozní doba a praktické využití
Adler AD 7060 poskytuje až 35 minut nepřetržitého provozu na jedno nabití, takže máte dostatek času na úklid celého bytu. Jeho kompaktní bílý design je moderní a estetický a zároveň se snadno používá. Díky kombinované funkci 2 v 1 lze ruční a stojatý vysavač používat současně, takže rychlé a efektivní čištění různých povrchů je hračka.
Hlavní vlastnosti
- Výkon: 350 W
- Maximální sací výkon: 16 000 Pa
- Maximální průtok vzduchu: 10,5 litru/s
- 2 úrovně sacího výkonu
- Provozní doba: 35 minut
- LED osvětlení
- Cyklonový filtrační systém
- Funkce 2 v 1 (stojanový a ruční vysavač)
- Bezdrátové provedení