Brock HC 2001 RD, Keramická krimpovací žárovka, 35W, 360°, LED, Keramika, Červená, Krimpovací
Parametry
| Výkon | 35 W |
| Typ produktu | Palačinkář |
| Materiál destičky na úpravu vlasů | Keramika |
| Použití | Na suché vlasy |
| Termostat | Ne |
| Teplotní rozsah | 100 - 210 °C |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Červený |
| Funkce | PTC topný článek, otočný napájecí kabel o 360° |
| Bezpečnostní prvky | Bezpečnostní zámek |
| Doba zahřívání | 30 sekund |
| Nastavení teploty | Automatické |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ ovládání | Tlačítko, Posuvné tlačítko |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Obsah balení | 1 x Palačinkář |
Popis
Využijte možnost upravit si účes kulmou vybavenou ochranným systémem a zároveň se postarat o své vlasy. Zařízení umožňuje plynulé klouzání díky antistatickému keramickému povlaku.
Pomáhá rovnoměrně rozložit teplo a redukuje zacuchání, což vám zajistí perfektní výsledky a lesklejší a zdravější vlasy ve všech ohledech.
Široké destičky umožňují zachytit více vlasů najednou – což znamená, že úprava vlasů trvá kratší dobu a méně opakování na stejném pramenu. Díky době zahřátí palačinkovače za pouhých 30 sekund můžete být na večírek připraveni raz dva!