Brock TO 3001 BK, 1600 W, 30 l, 100–230 °C, funkce grilu, černá, elektrická mini trouba
Parametry
| Typ trouby | Tradiční mini trouba |
| Kapacita trouby | 30litr |
| Výkon | 1600 W |
| Funkce grilu | Ano |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 100 - 230 °C |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce vaření s ventilátorem | Ne |
| Regulátor teploty | Ano |
| Rozsah časovače | 0-60 minut |
| Vestavná varná deska | Ne |
| Funkce | 5 funkcí vaření, vnitřní osvětlení |
| Ochranné prvky | Rukojeť s chladným povrchem, Dvojitá stěna, Ochrana proti přehřátí |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | Kontrolka |
| Typ topného tělesa | Nerezová ocel |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Výška | 33 cm |
| Šířka | 50,5 cm |
| Délka / Hloubka | 36 cm |
| Materiál | Kov, Sklo, Nerezová ocel |
| Obsah balení | Mini trouba, 1 x hliníkový plech na pečení, 1 x rošt na pečení, 1 x rukojeť plechu |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 7,2 kg |
Popis
Brock TO 3001 BK je vysoce kvalitní elektrická mini trouba, ideální volba do každé domácí kuchyně. Tento spotřebič je mimořádně všestranný a má mnoho praktických funkcí, které vám vaření a pečení ještě více usnadní. Tato mini trouba Brock má výkon 1600 W, takže ohřívá jídlo rychle a efektivně.
Objem 30 litrů poskytuje dostatek místa pro přípravu několika jídel najednou. Ať už se jedná o dorty, pizzu nebo jiné dobroty, tato trouba uspokojí všechny vaše potřeby. Mini trouba Brock TO 3001 BK nabízí výběr různých nastavení teploty. Rozsah teplot mezi 100–230 °C umožňuje, aby jídlo bylo vždy vařeno při ideální teplotě. Trouba má navíc i funkci grilu, takže ji můžete použít i k přípravě křupavého smaženého masa.
Mini troubě TO 3001 BK dominuje černá barva, která kuchyni dodává elegantní a moderní vzhled. Kompaktní design umožňuje snadné umístění na kuchyňské lince nebo i v menším prostoru. THE
Brock TO 3001 BK, 1600W, 30L, 100-230°C, funkce grilu, černá, elektrická mini trouba je spolehlivý a všestranný spotřebič, který vám umožní snadno a rychle připravit vaše oblíbené pokrmy doma. Kupte nyní a užijte si zážitek z jednoduchého a efektivního vaření!