Brock TO 3002 B, 1500 W, 30 l, 100–230 °C, Funkce grilu, Vařič, Černá, Elektrická mini trouba
Parametry
| Typ trouby | Tradiční mini trouba |
| Kapacita trouby | 30litr |
| Výkon | 1500 W |
| Funkce grilu | Ano |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 100 - 230 °C |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce vaření s ventilátorem | Ano |
| Regulátor teploty | Ano |
| Rozsah časovače | 0-60 minut |
| Vestavná varná deska | Ano |
| Typ vestavné varné desky | Tradiční |
| Výkon varné desky | 1000 W + 600 W |
| Funkce | 6 funkcí vaření, vnitřní osvětlení |
| Ochranné prvky | Rukojeť s chladným povrchem, Dvojitá stěna, Ochrana proti přehřátí |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | Kontrolka |
| Typ topného tělesa | Nerezová ocel |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Výška | 33 cm |
| Šířka | 50,5 cm |
| Délka / Hloubka | 36 cm |
| Materiál | Kov, Sklo, Nerezová ocel |
| Obsah balení | Mini trouba, 1 x hliníkový plech na pečení, 1 x rošt na pečení, 1 x rukojeť plechu |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 9,6 kg |
Popis
Brock TO 3002 je vysoce kvalitní elektrická trouba, která je ideální volbou jak pro domácí kuchyně, tak i pro menší restaurace. Díky svému silnému výkonu 1500 W si hravě poradí s výzvami pečení a grilování. Prostorná 30litrová kapacita vám umožní připravit větší množství jídel nebo více pokrmů najednou, což šetří čas a energii.
Všestrannost trouby doplňuje regulace teploty v rozmezí 100–230 stupňů Celsia, která umožňuje nastavit optimální teplotu pro přípravu různých pokrmů. Funkce grilování vám navíc umožňuje připravovat křupavé pečené pokrmy, což zaručuje chutné a atraktivní výsledky.
Moderní a elegantní stříbrná barva trouby dodává kuchyni styl a estetiku. Snadno čistitelné povrchy a snadno použitelný ovládací panel nabízejí další výhody, díky nimž je Brock TO 3002 nejen efektivní a praktický, ale také usnadňuje kuchyňské pracovní postupy. Ať už se jedná o každodenní pečení nebo přípravu speciálních pokrmů, tato trouba bude v kuchyni vždy spolehlivým pomocníkem.