Brock TO 3301 DB, 1500W, 33 L, 8 programů, digitální, rotující rožeň, míchání vzduchu, černá, elektrická trouba
Parametry
| Typ trouby | Horkovzdušná trouba |
| Kapacita trouby | 33litr |
| Výkon | 1500 W |
| Funkce grilu | Ano |
| Termostat | Ano |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černý |
| Horkovzdušná trouba | Ano |
| Vestavná varná deska | Ne |
| Rozsah časovače | 0-60 minut |
| Funkce | Nastavitelný termostat, Dotykové ovládání, Dvojité skleněné dveře, Vnitřní osvětlení, Otočný rožeň a režim vaření s ventilátorem |
| Speciální vlastnosti | Různé nastavení teploty na horním a spodním topném tělese |
| Vestavěné programy | Kuře, Steak, Dort, Chléb, Pizza, Udržování teploty, Rozmrazování |
| Ochranné prvky | Rukojeť s chladným povrchem, Dvojitá stěna, Ochrana proti přehřátí |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Vestavěný displej | Ano (LCD displej) |
| Topné těleso | 4 x nerezová ocel |
| Obsah balení | 1 x Trouba, 1 x Smaltovaný plech na pečení, 1 x Rošt na pečení, 1 x Rukojeť plechu, 1 x Tácek na drobky, 1 x Rožňový rožeň |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Rozměry | 46,5 x 34,5 x 35 cm |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 10,4 kg |
Popis
Brock TO 3301 DB je elektrická trouba s výkonem 1500 wattů a objemem 33 litrů, která je ideální volbou pro menší kuchyně, rekreační domy nebo jiná místa, kde je potřeba prostorově úsporné a zároveň všestranné řešení pečení. Černý, moderní design spotřebiče se snadno hodí do každého kuchyňského prostředí.
Trouba má 8 přednastavených programů, které vám umožní snadno a rychle připravovat různé pokrmy. Digitální ovládací panel umožňuje snadno nastavit požadovanou teplotu a dobu pečení, což zaručuje vždy perfektní výsledky.
Vestavěná funkce směšování vzduchu zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v troubě, což je obzvláště užitečné při přípravě koláčů, pečiva nebo masových pokrmů. Rožňový rožeň umožňuje rovnoměrně upéct celá kuřata nebo jiné větší kusy masa, čímž dosáhnete křupavého povrchu a šťavnatého vnitřku.
Vnitřní objem 33 litrů poskytuje dostatek prostoru pro přípravu středně velkých jídel, zatímco kompaktní vnější rozměry umožňují snadné umístění zařízení. Průhledná dvířka a vnitřní osvětlení vám umožňují nepřetržitě sledovat proces pečení, aniž byste museli dvířka otevírat.
Celkově je Brock TO 3301 DB všestranná a praktická elektrická trouba s mnoha užitečnými funkcemi, díky čemuž je vynikající volbou pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti.