Brock WM 3002 BK, 1000W, 18,5 cm, 6 úrovní, Ve tvaru srdce, Izolované, Černá, Vaflovač
Parametry
| Typ produktu | Vaflovač |
| Počet sendvičů/vaflí | 5 |
| Výkon | 1000 W |
| Příprava vaflí | Ano |
| Příprava sendvičů | Ne |
| Funkce grilu | Ne |
| Termostat | Ano |
| barva_produktu | Černý |
| Ochranné prvky | Protiskluzové nožičky, Tepelně izolovaná rukojeť a tělo |
| Tvar vafle | Srdce |
| Způsob skladování | Horizontální a vertikální |
| Plech s nepřilnavým povrchem | Ano |
| Vyměnitelné čepele | Ne |
| Odnímatelné záložky | Ne |
| Západka zámku | Ne |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Použitý materiál | Plast, Ocel |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Výška | 11 cm |
| Šířka | 23,5 cm |
| Délka / Hloubka | 24 cm |
| Obsah balení | 1 x Vaflovač |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,4 kg |
Popis
Vaflovač Brock WM 3002 BK je ideální volbou pro domácí použití. Tento vaflovač s výkonem 1000 W a průměrem 18,5 cm má tvar srdce, 6 nastavení a je izolovaný, takže s ním snadno připravíte dokonalé vafle. Černý spotřebič může být stylovým doplňkem každé kuchyně. Číslo dílu je WM3002BK. Vyzkoušejte svou kreativitu a připravte si lahodné vafle s tímto vysoce kvalitním a praktickým vaflovačem!
Připojené dokumenty
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.