Brother DCP-T730W, InkBenefit Plus, Duplex, USB//WIFI, Barevná multifunkční tiskárna s inkoustovým zásobníkem
Parametry
| Typ tiskárny | Inkoustová tiskárna |
| Typ tisku | Barevný tisk |
| Multifunkční | Ano |
| Formát tiskárny | A4 |
| Zobrazit | 1řádkový LCD displej |
| Vnitřní paměť | 128MB |
| Bezdrátový | Ano |
| barva_produktu | Černý |
| Obecné | |
| Funkce | Kopírování, Tisk, Skenování |
| Technologie | Inkoustový tisk |
| Připojení | USB, Bezdrátové |
| Ovládací panel | Tlačítka |
| Displej | Ano (1řádkový LCD) |
| Tisk | |
| Rychlost jednostranného tisku A4 černobíle | 16 (obr./min) |
| Rychlost oboustranného tisku A4 černobíle | 7 (obr./min) |
| Mobilní tisk | Ano |
| Automatický oboustranný tisk | Ano |
| Rozlišení | Až 1 200 x 6000 dpi |
| Režim hlubokého spánku | Ano |
| Pracovní cyklus | Až 1 000 stran |
| Manipulace s papírem | |
| Vstup papíru | Automatický podavač dokumentů (20 listů), Ruční podavač (1 list), Standardní (Zásobník 1) (150 listů) |
| Výstup papíru | A24 (50 listů) |
| Kopírování | |
| Rychlost jednostranného kopírování A4 barevně | 8 (obr./min) |
| Rychlost jednostranného kopírování A4 černobíle | 11 (obr./min) |
| Kopírování Rozlišení | Až 1 200 x 2 400 dpi |
| Doba vytištění první kopie z pohotovostního režimu | Černobíle (13,0 sekund), Barevně (25,0 sekund) |
| Skenování | |
| Typ skeneru | CIS (kontaktní obrazový snímač) |
| Rozlišení | Interpolované (až 19 200 x 19 200 dpi), Barevně (1 200 x 2 400 dpi, 600 x 600 dpi), Sklo skeneru, ADF |
| Barevná hloubka | Vstup (30 bitů), Výstup (24 bitů) |
| Rychlost jednostranného skenování A4 barevně | 7 (obr./min) |
| Rychlost jednostranného skenování A4 černobíle | 17 (obr./min) |
| Síť | |
| WiFiDirect | Ano |
| Zabezpečení bezdrátové sítě | Ne |
| Spotřební materiál a příslušenství | |
| Kompatibilní spotřební materiál | C, M, Y (BTD100CMY - 5 000 stran), BK (BTD100BK - 7500 stran) |
| Obsah | Napájecí kabel, Stručný návod k instalaci, Záruka, Nástroje, Spotřební materiál |
| Připojení | |
| Lokální rozhraní | Vysokorychlostní USB 2.0 |
| Bezdrátové síťové rozhraní | 2,4 GHz:IEEE 802.11b/g/n (režim infrastruktury), IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct), 5 GHz:IEEE 802.11a/n (režim infrastruktury) |
| Podpora bezdrátového nastavení | Ne |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Drátové rozhraní | Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX) |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry s kartonem | 463 mm (Š) x 260 mm (H) x 496 mm (V) |
| Hmotnost s kartonem | 9,3 kg |
| Rozměry bez kartonu | 390 mm (Š) x 343 mm (Š) x 183 mm (V) |
| Hmotnost bez kartonu | 7,9 kg |
Popis
Dobíjejte a tiskněte více za méně peněz s inkoustovými lahvičkami s vysokou kapacitou a snadno doplňovatelnými zásobníky inkoustu, které snižují náklady na barevný tisk. Ať už pracujete v domácí kanceláři, obývacím pokoji nebo kuchyni, užijte si snadné připojení a rychlý a bezproblémový tisk s tiskárnou 3 v 1 DCP-T730DW s inkoustovými zásobníky. Tiskněte přímo z počítače nebo mobilní aplikace nebo snadno skenujte. Zažijte bezproblémovou manipulaci s papírem díky ručnímu podavači a automatickému podavači dokumentů (ADF) na 20 listů.
- Až 16 obr./min (ISO/IEC 24734)
- Automatický oboustranný tisk
- Jednořádkový LCD displej
- 5GHz Wi-Fi a USB
- Tiskněte přímo z počítače nebo mobilní aplikace nebo snadno skenujte
- Zásobník papíru na 150 listů a ruční podavač
- Automatický podavač dokumentů (ADF) na 20 listů
- Výtěžnost lahviček s inkoustem: 15 000 (2 x 7 500) stran černobíle, 5 000 stran barevně. Maximální výtěžnost lahviček s inkoustem: 7 500 stran černobíle, 5 000 stran barevně.
Proč používat originální spotřební materiál do tiskáren?
Spolehlivost a kvalita
Originální toner Brother je speciálně vyvinut pro maximalizaci kvality tisku, výkonu a spolehlivosti. Každá laserová tiskárna Brother je navržena pro provoz při přednastavené teplotě, která odpovídá teplotě každé složky toneru, což zajišťuje konzistentní kvalitu tisku a spolehlivost.
Ochrana životního prostředí a recyklace
Náš špičkový program renovace tonerů pomáhá snižovat odpad, prodlužuje životnost produktu a snižuje dopad na životní prostředí.
Testováno na výkon
Každá tonerová kazeta je přísně testována podle norem ISO, aby si každý uživatel mohl být jistý očekávanou kvalitou a výkonem. S originálním laserovým spotřebním materiálem Brother můžete dosáhnout skutečně profesionálních výsledků.
Podpora Brother: „po vašem boku“
Používání originálního spotřebního materiálu Brother chrání záruku na vaši tiskárnu. Brother je tu pro vás vždy: „po vašem boku“. Zavázali jsme se poskytovat vám vynikající prodejní podporu a zákaznický servis – a to jak před nákupem, tak i po něm.