Camry CR 2835 G, 100 W, 7000 ot./min, Keramická čepel, LCD displej, 10 nastavení délky, Zlatá, Bezdrátový zastřihovač vlasů
Parametry
| Typ produktu | Kadeřník/kadeřnice |
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Výkon | 100 W |
| Materiál pouzdra | Plast + Kov |
| Materiál čepele | Keramika |
| Nastavení délky | 8 |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Napájení | Baterie |
| Funkce | Pro zastřihování hlavy, kotlet, vousů, regulace rychlosti, nastavení délky stříhání |
| Ochranné prvky | Ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí |
| Úroveň otáček | 3000 ot./min |
| Rozsah délky | 0,8 - 12 mm |
| Nastavení délky páčkou | 3, 6, 9, 12 mm |
| Závěsný kroužek | Ano |
| Omyvatelné | Ne |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Hladina hluku | 55 dB |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Obsah balení | 1 x Zastřihovač vlasů, 1 x Čisticí kartáček, 1 x Čisticí tekutina, 1 x Nůžky, 1 x Hřeben, 4 x Stylingové hřebeny |
| Délka kabelu | 2 m |
| Hmotnost | 307 g |
Popis
Přineste si domů salonní kvalitu s profesionálním zastřihovačem vlasů Camry CR 2835 Gold! Tento elegantní, zlatavě zbarvený přístroj s masivním kovovým pouzdrem je nejen příjemný na pohled, ale také nabízí nejmodernější technologii stříhání. Ať už se jedná o přesné konturování nebo kompletní sestřih, prémiový přístroj Camry splní všechny vaše potřeby.
Proč je Camry CR 2835 Gold tou nejlepší volbou?
Duší přístroje je pevná čepel s šedým titanovým povlakem a vysoce kvalitní keramická pohyblivá čepel. Tato kombinace zaručuje extrémní ostrost, odolnost a fakt, že se čepele nepřehřívají ani při intenzivním používání.
Klíčové vlastnosti a výhody
- Inteligentní LCD displej: Můžete sledovat stav baterie (%) a aktuální otáčky motoru v reálném čase, takže vás během používání nikdy nic nepřekvapí.
- Nastavitelná rychlost (funkce Turbo): Vyberte si z rychlostí mezi 6000 a 7000 ot./min podle typu vašich vlasů. Vyšší nastavení si snadno poradí i s hustšími vlasy.
- Dlouhá výdrž baterie: Výkonná lithiová baterie s kapacitou 2000 mAh umožňuje až 3 hodiny (180 minut) bezdrátového používání a díky funkci rychlého nabíjení jste připraveni k dalšímu použití za pouhé 2,5 hodiny.
- Přesné nastavení délky střihu: Kroužek na zařízení umožňuje jemné doladění délky střihu mezi 0,8 mm a 2,0 mm a 8 přiložených hřebenů umožňuje měnit styl v širokých mezích.
- Nabíjení přes USB-C: Moderní a praktické řešení – můžete jej nabíjet téměř kdekoli pomocí 2metrového kabelu USB-C, který je součástí balení.
Technické specifikace
- Typ čepele: Keramická pohyblivá čepel + pevná čepel s titanovým povlakem
- Otáčky: 6000 ot./min a 7000 ot./min (nastavitelná)
- Baterie: 2000 mAh Lithium
- Doba provozu: Až 180 minut
- Doba nabíjení: cca 2,5 hodiny
- Délka střihu (bez příslušenství): 0,8 - 2,0 mm
- Maximální výkon: 100 W
- Napájecí kabel: 2 m USB Type-C
Obsah sady
- 1 zastřihovač vlasů Camry CR 2835 Gold
- 8 vyměnitelných hřebenů: 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12, 15, 18 mm
- 1 2m nabíjecí kabel USB-C
- 1 čisticí kartáček a 1 olej na péči