Esperanza ECN001, Breeze, 10 ml, 0.4 ml/p, Kompresorový inhalátor ve tvaru žáby
Parametry
| Typ inhalátoru | Kompresor |
| Použitelnost | Rodina (dospělý + dítě) |
| Kapacita nádoby na léky | 10 ml |
| Rychlost atomizace | 0.4ml/min |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Vícebarevné |
| Ochranné prvky | Automatické vypnutí |
| Rozsah velikosti částic | 0,5-10 µm |
| Rozsah tlaku kompresoru | 29-55 Psi (200-380 KPa / 2-3,8 bar) |
| Rozsah provozního tlaku | 9-19 Psi (60-130 KPa / 0,6-1,3 bar) |
| Rozsah průtoku | 8 l/min |
| Provozní teplota | 10 °C až 40 °C |
| Rozsah vlhkosti | 10-95 % relativní vlhkosti |
| Skladovací podmínky | -20 °C až 70 °C |
| Skladovací vlhkost | 10-95 % relativní vlhkosti |
| Napájení | 110 V/120 V/220 V/230 V, 50/60 Hz |
| Hladina hluku | 65 dB |
| Obsah balení | 1 x nebulizér, 1 x vzduchová trubice, 1 x maska pro dospělé, 1 x maska pro děti, 1 x náustek |
| Výška | 17,6 cm |
| Šířka | 12,6 cm |
| Délka / Hloubka | 19,4 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,5 kg |
Popis
Inhalátor Esperanza ECN001 BREEZE 0,4 ml/min ve tvaru boci
Nebulizér Esperanza byl vyvinut pro úspěšnou léčbu astmatu, alergií a dalších respiračních onemocnění. Umožňuje efektivní podávání aerosolových dávek s klinickou přesností. Je extrémně snadno použitelný, stačí stisknout jedno tlačítko pro spuštění, je účinný, odolný a tichý. Dvě masky různých velikostí a extra měsíční náhrada umožňují použití nebulizéru nejen pro dospělé, ale i pro kojence a děti.
- S naším vlastním nebulizérem úspěšně léčíme astma, alergické příznaky a další respirační onemocnění.
- To nám umožňuje dodávat aerosolovou dávku do těla s klinickou přesností.
- Snadné použití, zahájení léčby stisknutím tlačítka, s dlouhotrvajícím a tichým používáním.
- K dispozici jsou dvě masky různých velikostí a jeden extra náustek, takže je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti.
- Vysoce výkonný inhalátor - 0,4 ml/min
- Spuštění jedním tlačítkem a snadné použití se dvěma maskami a jedním náustkem
Připojené dokumenty
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.