Esperanza ECN002, Zephyr, 10 ml,8 l/min, kompresor, bílý, inhalátor
Parametry
| Typ inhalátoru | Kompresor |
| Použitelnost | Rodina (dospělý + dítě) |
| Kapacita nádoby na léky | 10 ml |
| Rychlost atomizace | 0.4ml/min |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Bílý |
| Rozsah velikosti částic | 0,5-10 µm |
| Rozsah tlaku kompresoru | 28-55 Psi (200-380 KPa / 2-3,8 bar) |
| Rozsah provozního tlaku | 9-19 Psi (60-130 KPa / 0,6-0,3 bar 1,3 bar) |
| Rozsah průtoku | 8 l/min |
| Průměrná rychlost rozprašování | ≤ 0,4 ml/min |
| Respirační frakce | ≥ 70,13 % (rozsah frakcí ≤ 5 µm) |
| Provozní teplota | 10 °C až 40 °C |
| Rozsah vlhkosti | 10 - 95 % relativní vlhkosti |
| Skladovací podmínky | -20 °C až 70 °C |
| Napájení | 110 V/120 V/220 V/230 V, 50/60 Hz |
| Hladina hluku | ≤ 65 dBA |
| Obsah balení | 1 x Nebulizér, 1 x Vzduchová trubice, 1 x Maska pro dospělé, 1 x Dětská maska, 1 x Náustek |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,8 kg |
Popis
Tento produkt byl vyvinut pro úspěšnou léčbu astmatu, alergií a dalších respiračních onemocnění. Je extrémně snadno použitelný, stačí stisknout tlačítko pro spuštění. Je účinný, odolný a tichý. Dvě různé velikosti masek a extra náustek, který umožňuje používat inhalátor nejen dospělými, ale i kojenci a dětmi. Je důležité, že výrobce poskytuje na produkt dvouletou záruku, takže si můžete být jisti, že pokud si tento produkt vyberete, určitě dostanete to, za co zaplatíte! Snažíme se rodičům pomoci nízkou cenou, protože víme, že takové přístroje jsou důležité jak v prevenci, tak v léčbě! Doufáme, že přístroj pomůže mnoha lidem!
Esperanza ZEPHYR je kompaktní zdravotnický prostředek určený pro efektivní inhalační podávání léků předepsaných lékařem. Produkt je navržen tak, aby poskytoval účinný prostředek k léčbě astmatu, alergií a dalších respiračních onemocnění. Přístroj čistí proud vzduchu, který prochází hadicí do nebulizéru, kde přeměňuje předepsané léky na inhalační sprej. Při správném používání a údržbě bude inhalátor ZEPHYR spolehlivě fungovat po mnoho let.
Hlavní vlastnosti:
- Napájení: 220 V / 50 Hz
- Proud: 0,8 A
- Léčivá kapacita: 10 ml
- Velikost částic: 0,5–10 µm
- Respirační frakce: ≥ 70,13 % (rozsah frakcí ≤ 5 µm)
- Hluk hladina: ≤ 65 dBA
- Průměrná rychlost atomizace: ≤ 0,4 ml/min
- Rozsah tlaku kompresoru: 28–55 Psi (200–380 kPa / 2–3,8 bar)
- Rozsah provozního tlaku: 9–19 Psi (60–130 kPa / 0,6–1,3 bar)
- Rozsah průtoku vzduchu: ≤ 8 l/min
- Rozsah provozních teplot: 10 °C až 40 °C (50 °F až 104 °F)
- Provozní vlhkost:10 % až 95 % relativní vlhkosti
- Skladovací teplota Rozsah: -20 °C až 70 °C (-4 °F až 158 °F)
- Standardní příslušenství: Nebulizér, vzduchová trubice, maska pro dospělé, maska pro děti, náustek
Připojené dokumenty
Komentář
Szívből ajánlom mindenkinek ♥️
Profi munka volt !
Köszönöm !