Esperanza ECN005, Mist, 6 ml, 0,2 ml/min, ultrazvukový, přenosný, bezdrátový nebulizér
Parametry
| Typ inhalátoru | Ultrazvukový |
| Použitelnost | Rodina (dospělý + dítě) |
| Kapacita nádoby na léky | 6 ml |
| Rychlost atomizace | 0.2ml/min |
| Napájení | Živel |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Bílo-modrá |
| Ochranné prvky | Automatické vypnutí |
| Rozsah velikosti částic | 3-5 µm |
| Průměrná rychlost atomizace | 0,2 ml/min |
| Ultrazvuková frekvence | 103 kHz~123 kHz |
| Provozní teplota | 10 °C až 40 °C |
| Rozsah vlhkosti | 10 - 95 % relativní vlhkosti |
| Skladovací podmínky | -20 °C až 50 °C |
| Napájení | 1,5 V, 1,5 W, 2x alkalické baterie AA |
| Hladina hluku | 21 dB |
| Obsah balení | 1 x inhalátor, 1 x maska pro dospělé, 1 x maska pro děti, 1 x náustek, 1 x pouzdro, USB kabel, ochranná gumová krytka |
| Výška | 13 cm |
| Šířka | 6 cm |
| Délka / hloubka | 5,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,3 kg |
Popis
Esperanza ECN005 MIST 6ml bílo-modrý ultrazvukový nebulizér
Esperanza MIST je nová membránová technologie. Tichý provoz a malé rozměry usnadňují přenášení. Přístroj zaručuje dlouhou životnost – na jednu sadu baterií vydrží až 4 hodiny.
Připojené dokumenty
Komentář
2 ohodnocení
Napsat recenzi!
01/09/2024
-
Kiss Emilia
Jó termék de jó lenne ha a tartályt cserélni lehetne. Ugyanis hamar eldugul a salvus vizes inhalalasnal. Ha plusz tartály is kapható lenne örülnék. Így csak a felső részt kellene cserélni és nem kellene 10ezerert mégegy, készüléket venni
18/05/2023
-
Laci
Kiváló termék jó áron