Esperanza EHF001WB, Hurricane, 50W, 40cm, 3stupňový, oscilační, bílomodrý, stojanový ventilátor
Parametry
| Typ produktu | Stojanový ventilátor |
| Výkon | 50 W |
| Průměr lopatek ventilátoru | 40 cm |
| Úrovně rychlosti | 3 stupeň |
| Časovač | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílo-modrá |
| Funkce | Nastavení sklonu, Nastavitelná výška |
| Ochranné prvky | Protiskluzové nožičky, Ochrana před úrazem elektrickým proudem |
| Počet lopatek | 3 ks |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Vestavěný displej | Ne |
| Použití materiálu | Plast, Kov |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Obsah balení | 1 x Ventilátor |
| Výška | 130 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2,2 kg |
Popis
Díky stylovému designu a barvám se náš ventilátor snadno vejde do jakékoli místnosti, ať už kanceláře nebo domácnosti. Zařízení se vyznačuje vysokou stabilitou díky použití příčníku s protiskluzovými krycími vrstvami. Ventilátor Esperanza HURRICANE má poziční světlo, díky kterému můžete rychle určit jeho polohu v tmavé místnosti. Nechte tichý vítr rychle a efektivně ochladit vaši kancelář nebo domov.
Připojené dokumenty
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.