Esperanza EHF002WE, Typhoon, 50W, 40cm, 3stupňový, oscilační, bílo-šedý, stojanový ventilátor
Parametry
| Typ produktu | Stojanový ventilátor |
| Výkon | 50 W |
| Průměr lopatek ventilátoru | 40 cm |
| Úrovně rychlosti | 3 stupeň |
| Časovač | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílá-šedá |
| Funkce | Nastavení sklonu, Nastavitelná výška, |
| Ochranné prvky | Protiskluzové nožičky, Ochrana proti úrazu elektrickým proudem |
| Speciální vlastnosti | Horizontální otáčení o 90 stupňů |
| Počet lopatek | 3 ks |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Vestavěný displej | Ne |
| Použití materiálu | Plast, Kov |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Obsah balení | 1 x Ventilátor |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Výška | 130 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 3 kg |
Popis
Díky stylovému designu a barvám se náš ventilátor snadno vejde do jakékoli místnosti, ať už kanceláře nebo domu. Nechte tichý vítr rychle a efektivně ochladit vaši kancelář nebo domov.
Připojené dokumenty
Komentář
1 ohodnocení
Napsat recenzi!
02/09/2023
-
Domonkos
Addig megfelelően működik.