Esperanza EHH009, THAR, 2-fokozatos, 400/800W, Bílá, zářivá
Parametry
| Výkon | 800 W |
| Úrovně rychlosti | 2 stupeň |
| Termostat | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Bílý |
| Výška | 39,5 cm |
| Šířka | 25 cm |
| Délka / Hloubka | 9,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,93 kg |
Popis
Křemenný sálavý ohřívač Esperanza Thar je ideálním řešením, pokud potřebujete rychlé a efektivní vytápění ve vaší domácnosti, ať už v koupelně, dětském pokoji nebo menších místnostech. Díky dvěma úrovním výkonu a přenosnému designu se snadno přizpůsobí vašim potřebám a jeho moderní vzhled rozzáří každý obytný prostor. Jeho kompaktní rozměry a bezpečnostní prvky z něj činí vynikající volbu pro kempování a cestování.
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.