Esperanza EHI010 Velvet, 2600 W, 300 ml, Keramická žehlicí plocha odolná proti poškrábání, Napařovací žehlička
Parametry
| Technologie připojení | Bezdrátový |
| Výkon | 2600 W |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Funkce | Funkce vertikálního žehlení, Rychlé zahřátí, Režimy suchého a napařovacího žehlení, Samočisticí systém |
| Ochranné funkce | Ochrana proti přehřátí, Funkce proti odkapávání, Funkce proti vodnímu kameni |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Objem nádržky na vodu | 300 ml |
| Rozstřikování | Ano |
| Napařování | Ano |
| Výstup páry | 10-25 g/min |
| Výkon páry | 80 g |
| Vyjímatelná nádržka na vodu | Ne |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Materiál žehlicí plochy žehličky | Keramika odolná proti poškrábání |
| Délka kabelu | 1,9 m |
| Obsah balení | 1 x žehlička Esperanza EHI010 Velvet, 1 x dok pro žehličku |
| Výška | 14,7 cm |
| Šířka | 11,8 cm |
| Délka / hloubka | 27,6 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,98 kg |
Popis
Bezdrátová napařovací žehlička Esperanza VELVET je moderní zařízení, které kombinuje snadné použití s vysokou účinností žehlení. Její bezdrátový design poskytuje volnost pohybu a maximální pohodlí při žehlení různých materiálů. Pokročilá keramická žehlicí plocha hladce klouže po materiálech, rovnoměrně rozvádí teplo a účinně odstraňuje záhyby. Žehlička vyniká elegantním designem, ergonomickým tvarem a řadou bezpečnostních a údržbových prvků, které zvyšují její odolnost. Je ideální pro každodenní domácí použití i pro profesionální aplikace.
Funkce
- Výkon:2600 W
- Napájení:AC 220–230 V / 50 Hz
- Rychlé zahřátí
- Keramická žehlicí plocha odolná proti poškrábání
- Objem nádržky na vodu: 300 ml
- Režimy suchého a napařovacího žehlení
- Funkce vertikálního žehlení
- Funkce rozprašování a silného páry
- Samočisticí systém
- Ochrana proti přehřátí
- Funkce proti odkapávání - zabraňuje úniku vody při nízkých teplotách
- Funkce odvápňování– zabraňuje usazování vodního kamene
- Délka kabelu nabíjecí základny:1,9 m