Esperanza EKD002, Chanterelles, 250W, 5 tácků, 8 programů, Bílá, Kuchyňská sušička
Parametry
| Typ produktu | Sušička, sušička prádla |
| Počet zásobníků | 5 db |
| Výkon | 250 W |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 35 - 70 °C |
| Časovač | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílý |
| Vlastnosti | Průhledný tác, Regulace teploty |
| Bezpečnostní funkce | Ochrana proti přehřátí |
| Umístění motoru | Spodní |
| Design | Kulatý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Počet sušicích programů | 8 |
| Materiál | Plast |
| Délka kabelu | 1,5 |
| Obsah balení | 1 x Sušička |
| Výška | 32 cm |
| Šířka | 32 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2,3 kg |
Popis
Užijte si chuť ovoce, zeleniny nebo hub po celý rok bez přidání konzervantů a dalších umělých přísad. Tento přístroj zachovává chuť a vůni vašich oblíbených produktů po delší dobu. Nezbytnost v každé moderní a zdravé kuchyni. Díky výkonu 250 W a vestavěnému ventilátoru produkty schnou rychle, přesně a rovnoměrně a zároveň zachovají chuť jídla.
- 5 průhledných tácků
- Ochrana proti přehřátí
- Příkon 250 W
- 8 sušicích programů
Připojené dokumenty
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.