Esperanza EKD004, Appétissant, 250W, 4-zásobníkový, 8 programů, Bílá, Kuchyňská sušička
Parametry
| Typ produktu | Sušička, sušička prádla |
| Počet zásobníků | 4 db |
| Výkon | 250 W |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 35 - 75 °C |
| Časovač | Ne |
| Průměr desek | 24 cm |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílý |
| Vlastnosti | Průhledný tác, Regulace teploty |
| Bezpečnostní funkce | Ochrana proti přehřátí |
| Umístění motoru | Spodní |
| Design | Kulatý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Počet sušicích programů | 8 |
| Materiál | Plast |
| Délka kabelu | 1,5 |
| Obsah balení | 1 x Sušička |
| Výška | 22 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Hloubka | 23 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,8 kg |
Popis
Sušení potravin je spolehlivý a snadný způsob, jak zachovat jejich chuť a vůni, stejně jako cenné živiny a životně důležité látky. Umožňuje nám vychutnat si chuť ovoce, zeleniny nebo hub po celý rok bez konzervantů a dalších umělých přísad. Toto zařízení zachovává chuť a vůni našich oblíbených pokrmů po delší dobu. Je nepostradatelné v každé kuchyni.
Vysoký výkon a vestavěný ventilátor umožňují rychlé, přesné a rovnoměrné sušení potravin. Díky ochraně proti přehřátí je zcela bezpečný. Jeho kompaktní velikost se vejde do každé kuchyně. Skladování už nikdy nebude problém.