Esperanza EKG009, Volcano, 400 W, 7,5L, Časovač, Nerezová ocel, Černá, Napařovač potravin
Parametry
| Objem hrnce | 7.5 L |
| Vestavěný displej | Ne |
| Termostat | Ne |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Nerez |
| barva_produktu | Černý |
| Typ ovládání | Mechanické |
| Napájení | 220–240 V~ 50–60 Hz |
| Délka kabelu | 1 m |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,2 kg |
Popis
Napařovač Esperanza Volcano je nenahraditelný v každé kuchyni. Umožňuje vám rychle připravit nejrůznější pokrmy a zároveň zachovat jejich přirozené vůně a chutě.
V porovnání s jídlem vařeným ve vodě si jídlo vařené v napařovači zachovává většinu vitamínů a mikroživin, které jsou hodnotnější a zdravější. Nevyžaduje přidaný tuk, takže pokrmy budou zdravější.
Tři velkokapacitní nádoby umožňují vařit různé pokrmy v různých kombinacích. Vestavěný časovač, který odpočítává dobu vaření, umožňuje vařit pokrmy v pohodlných podmínkách. Praktický design napařovače umožňuje velmi snadné použití a čištění.
Pokrmy vařené v páře doporučují také dietologové a jsou obzvláště užitečné pro ty, kteří mají problémy s trávicím systémem a pro ty, kteří chtějí zhubnout.