Esperanza EKG010, Falafel, 2000W, 3L, Nerezová ocel, Olejová fritéza
Parametry
| Tonáž | 3 L |
| Teplotní rozsah | 0 - 190 °C |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Nerez |
| Funkce | Regulace teploty |
| Ochranná funkce | Protiskluzové gumové nožičky |
| Vnitřní osvětlení | Ne |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Materiál | Nerezová ocel (fritovací pouzdro), Plast (ovládání) |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 0,9 m |
| Výška | 24 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Délka / Hloubka | 25 cm |
| Obsah balení | 1 x Fritéza |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2,3 kg |
Popis
Fritéza Esperanza zaujme milovníky bramborových pochutin a hranolků. Zařízení umožňuje osmažit brambory během několika minut, takže jsou zvenku křupavé a uvnitř měkké. Můžete smažit i jiné produkty, jako je maso, houby a zelenina. Díky vysokému výkonu je smažení rychlé a velmi snadné.
Díky možnosti regulace teploty máte plnou kontrolu nad stupněm smažení. Hlavní tělo, plášť a topná spirála jsou vyrobeny z nerezové oceli. Díky tomu se zařízení snadno čistí a je odolné během používání. Dobrou chuť domácích hranolek!
- Výkon 2000 W
- Objem olejové nádržky 3 litry
- Pouzdro z nerezové oceli
- Protiskluzové nožičky