Esperanza EKH008, St. Maria, 2 x 2000W, 80-270℃, 2zónová, Přenosná, Indukční varná deska
Parametry
| Varná deska, typ sporáku | Indukce |
| Počet varných zón | 2 zóna |
| Výkon | 2000 W |
| Materiál pouzdra | Keramika |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 80 - 270 °C |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černý |
| Průměr varné zóny (1) | 20 cm |
| Průměr varné zóny (2) | 20 cm |
| Rozložení výkonu varné desky | 2000 + 2000 W |
| Funkce | Časovač, 5 funkcí vaření |
| Ochranné funkce | Ochrana proti přehřátí, Automatické vypnutí |
| Materiál varné zóny | Keramika |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | 1řádkový LCD |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 2 m |
| Výška | 6,5 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka / Hloubka | 36 cm |
| Obsah balení | 1 x Varná deska |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 4,3 kg |
Popis
Indukční vařič Esperanza ST.MARIA je ideálním řešením pro úsporu energie a času vaření. Ohřívá pouze dno hrnce a pouze oblast, kde se hrnec nachází.
Připojené dokumenty
Komentář
1 ohodnocení
Napsat recenzi!
12/07/2023
-
Németh László
A készülék azt hozza amit vártam. A webáruház viszont sokkal többet! Tizedikén megrendeltem, másnap csengetett a futár a készülékkel! Köszönöm! További jó munkát. Elismerésem Önöknek.