Esperanza EKK018B, Iguazu, 2200W, 1.7L, Bílomodrá, rychlovarná konvice
Parametry
| Typ produktu | Konvice |
| Výkon | 2200 W |
| Objem nádrže na vodu | 1.7litr |
| Termostat | Ne |
| Bezdrátový | Ano |
| Ukazatel hladiny vody | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Bílo-modrá |
| Funkce | Oboustranný ukazatel hladiny vody |
| Ochranné funkce | Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ ovládání | Spínač |
| Materiál topného tělesa | Nerezová ocel |
| Skryté topné těleso | Ne |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Filtr vodního kamene | Ano (odnímatelný) |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Výška | 22,5 cm |
| Šířka | 21 cm |
| Délka / Hloubka | 11,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,5 kg |
Popis
Rychlovarná konvice Esperanza EKK018B Iguazu je ideální volbou pro rychlý a efektivní ohřev vody ve vaší domácnosti. Díky výkonu 2200 W rychle ohřeje 1,7 litru vody, takže si můžete rychle a snadno připravit čaj nebo kávu. Bílo-modrá barevná kombinace dodá vaší kuchyni elegantní vzhled a moderní design se dokonale hodí do jakéhokoli interiéru. Vyjímatelný a omyvatelný vodní filtr je praktický a snadno se čistí.
Pro bezpečné a pohodlné používání má zařízení funkci automatického vypnutí a udržování teploty. Vyberte si konvici Esperanza EKK018B, abyste měli vždy k dispozici čerstvou a horkou vodu!