Esperanza EKK032X, Danube, 2200W, 1.8L, Vintage Style, Nerezová ocel, Rychlovarná konvice
Parametry
| Typ produktu | Konvice |
| Výkon | 2200 W |
| Objem nádrže na vodu | 1.8litr |
| Termostat | Ne |
| Bezdrátový | Ano |
| Ukazatel hladiny vody | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Nerez |
| barva_produktu | Nerez |
| Ochranné prvky | Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ ovládání | Spínač |
| Materiál topného tělesa | Nerezová ocel |
| Skryté topné těleso | Ano |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Výška | 22,5 cm |
| Šířka | 21 cm |
| Délka / Hloubka | 11,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,2 kg |
Popis
Rychlovarná konvice Esperanza EKK032X Danube je ideální volbou pro milovníky vintage stylu. Její design z nerezové oceli a výkon 2200 W zaručují rychlý a efektivní ohřev vody.
Objem 1,8 litru ohřeje dostatečné množství vody najednou, takže snadno uspokojíte potřeby své rodiny nebo hostů. Rychlovarná konvice Danube je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, takže vám bude spolehlivě sloužit po mnoho let.
Může být praktickým a stylovým doplňkem vaší kuchyně a také vám usnadní každodenní život. Neváhejte, pořiďte si rychlovarnou konvici Esperanza EKK032X Danube hned teď a užijte si jednoduchost přípravy horkého čaje nebo kávy!