Esperanza EKK113G, Victoria, 1800W, 1.8L, Nerezová ocel, Zelená, Rychlovarná konvice
Parametry
| Typ produktu | Konvice |
| Výkon | 1800 W |
| Objem nádrže na vodu | 1.8litr |
| Termostat | Ne |
| Bezdrátový | Ano |
| Ukazatel hladiny vody | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Nerez |
| barva_produktu | Zelený |
| Funkce | Otočný o 360 stupňů |
| Ochranné funkce | Automatické vypnutí, Ochrana proti přehřátí |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ ovládání | Spínač |
| Materiál topného tělesa | Nerezová ocel |
| Skryté topné těleso | Ano |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Filtr vodního kamene | Ano |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Výška | 22,5 cm |
| Šířka | 21 cm |
| Délka / Hloubka | 11,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,8 kg |
Popis
Moderní a elegantní konvice z nerezové oceli. K dispozici v několika barvách, hodí se do každé kuchyně. Ergonomický design a funkčnost jsou platné kdykoli během dne a v jakémkoli interiéru. Vybavena praktickým vestavěným topným tělesem. Konvici lze snadno umístit na podstavec.
Komentář
1 ohodnocení
Napsat recenzi!
26/08/2024
-
Imre
Most vettem, rendben működik.