Esperanza EKM007WE, Muffin, 150W, 7stupňový, bílo-šedý, ruční mixér
Parametry
| Typ míchačky | Ruční mixér |
| Výkon | 150 W |
| Úrovně rychlosti | 7 stupeň |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Bezdrátový | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílá-šedá |
| Použití | Hnětení, Míchání |
| Funkce | Spouštěcí funkce, Funkce Turbo |
| Typ ovládání | Posuvný spínač, Tlačítkový spínač |
| Vestavěný displej | Ne |
| Momentový spínač | Ne |
| Míchací nádoba | Ne |
| Materiál míchací tyče | Nerezová ocel |
| Hladina hluku | 85 dB |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Obsah balení | 1 x Ruční mixér, 2 x Hnětací vidlička, 2 x Míchací vidlička |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,55 kg |
Popis
Ruční mixér Esperanza EKM007G na muffiny je perfektním pomocníkem ve vaší kuchyni, pokud chcete snadno připravit lahodné muffiny a další pečivo. Toto praktické zařízení má výkon 150 W, takže snadno vymícháte těsto.
Mixér má 7stupňovou regulaci otáček, která vám umožňuje zvolit správnou rychlost pro různé ingredience a proces pečení. Takto můžete vždy pracovat s maximální kontrolou.
Mixér je k dispozici v bílo-zeleném provedení, které do vaší kuchyně vnese energii a svěžest. Ergonomická rukojeť a nízká hmotnost zajišťují snadnou manipulaci a pohodlné používání.
Ruční mixér Esperanza EKM007G na muffiny je nejen praktický, ale také snadno se čistí. Odnímatelná hlava mixéru umožňuje snadnou údržbu přístroje v čistotě a přiložené metly a hnětací ramena jsou vhodné i do myčky nádobí.
Pokud si chcete osvěžit kuchyňské rutiny a usnadnit si přípravu božského pečiva, ruční mixér na muffiny Esperanza EKM007G je pro vás ideální volbou. Díky snadné manipulaci, 7stupňové regulaci a snadno čistitelnému designu budete s nákupem zaručeně spokojeni.