Esperanza EKM011, Apple Pie, 400W, 5 rychlostí, funkce Turbo, bílá-zelená, ruční mixér
Parametry
| Typ míchačky | Ruční mixér |
| Výkon | 400 W |
| Úrovně rychlosti | 5 stupeň |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Bezdrátový | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílo-zelená |
| Použití | Hnětení, Míchání |
| Funkce | Spouštěcí funkce, Funkce Turbo |
| Typ ovládání | Posuvný spínač, Tlačítkový spínač |
| Vestavěný displej | Ne |
| Momentový spínač | Ne |
| Míchací nádoba | Ne |
| Materiál míchací tyče | Nerezová ocel |
| Hladina hluku | 80 dB |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Obsah balení | 1 x Ruční mixér, 2 x Hnětací vidlička, 2 x Míchací vidlička |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,55 kg |
Popis
Náš ruční mixér Esperanza EKM011 Apple Pie je perfektním pomocníkem pro domácí pečení a vaření. Díky 5stupňové regulaci si můžete snadno nastavit ideální intenzitu mixování, aby se každý recept splnil přesně podle vašich snů.
S tímto ručním mixérem o výkonu 400 wattů nebylo mixování nikdy tak snadné a rychlé. Funkce turbo zpracuje ingredience s extra výkonem, a tím zaručí dokonale hladký a krémový výsledek.
Ruční mixér Esperanza EKM011 v bílozelené barvě dodá vaší kuchyni moderní a svěží vzhled. Díky praktickému designu se s ním snadno manipuluje a skladuje. Díky pohodlné rukojeti jej lze používat delší dobu bez únavy.
Produkt je označen číslem položky EKM011 pro identifikaci a sledovatelnost. Díky tomu jej snadno najdete v případě reklamace nebo požadavku na opravu.
Vyberte si ruční mixér Esperanza EKM011 na jablečný koláč a užijte si snadné a efektivní mixování při všech vašich pečeních a kuchařských dobrodružstvích!