Esperanza EKM018K, Mortadella, 150W, 0-15 mm, Kov, Čepel z nerezové oceli, Univerzální kráječ
Parametry
| Tloušťka řezu | 0 - 15 mm |
| Průměr čepele | 19 cm |
| Úrovně rychlosti | 1 stupeň |
| Materiál čepele | Nerez |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Kov |
| barva_produktu | Nerez |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Vestavěný displej | Ne |
| Speciální materiál | Kov s chromniklovým povlakem |
| Hladina hluku | 75 dB |
| Ochranné prvky | Protiskluzové nožičky |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Výška | 25 cm |
| Šířka | 38 cm |
| Délka / hloubka | 25 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 4,5 kg |
Popis
Kovový kráječ s chromniklovým povlakem, široké nastavení tloušťky plátku. Kráječ Esperanza Mortadella umožňuje krájet chléb, maso, sýr, salám, ovoce a zeleninu na stejnou velikost. Chromniklový povlak zajišťuje dlouhou životnost zařízení a vysokou účinnost čištění. Velká čepel z nerezové oceli zvládne krájet potraviny o průměru 19 cm. Univerzální design zařízení se přizpůsobí každému stylu kuchyně.
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.