Esperanza EKO003, Quasar, 1400W, 18 L, Mini trouba s ventilátorem, bílá, halogenová
Parametry
| Typ trouby | Halogenová mini trouba |
| Kapacita trouby | 18litr |
| Výkon | 1400 W |
| Funkce grilu | Ano |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 120 - 250°C |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílý |
| Horkovzdušná trouba | Ano |
| Rozsah časovače | 0-60 minut |
| Ovládání teploty | Ano |
| Vestavěná varná deska | Ne |
| Funkce | Pečení / Grilování / Vaření v páře / Rozmrazování / Ohřívání |
| Ochranné prvky | Tepelně izolované rukojeti, Bezpečnostní spínač |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | Kontrolka |
| Délka kabelu | 1 m |
| Výška | 23,8 cm |
| Šířka | 50,5 cm |
| Délka / Hloubka | 20,9 cm |
| Průměr plechu na pečení | 33,5 cm |
| Materiál | Plast, Sklo |
| Obsah balení | 1 x Mini trouba, 2 x pečící rošt, 1 x Zvětšovací kroužek |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 5,9 kg |
Popis
S originálním halogenovým topným tělesem je to přibližně o 40 % méně než při tradičním vaření. Díky halogenové lampě, která zároveň vyzařuje infračervené záření, se jídlo rychle ohřeje, což mu umožňuje zachovat si přirozenou chuť a vitamíny. Tento spotřebič je určen pro smažení, grilování, vaření v páře, pečení, pečení, ohřívání a rozmrazování pevných potravin. Díky volnému kroužku se kapacita této konvekční trouby zvýší až o 6 litrů, což vám umožní připravit mnohem více jídla a zároveň ušetřit čas a peníze.
- Díky halogenové technologii lze pokrmy připravovat až o 40 % rychleji
- Spotřebovává o 45 % méně energie než tradiční trouby
- Infračervené paprsky rychle ohřívají ingredience
- Ideální pro přípravu nízkotučných pokrmů
- Se speciálním kroužkem, který je součástí balení, můžete připravovat větší porce jídla
Připojené dokumenty
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.