Esperanza EKO008N Prosciutto, 1280 W, 20 L, Dvoustěnná, Časovač, Černá, Elektrická mini trouba
Parametry
| Typ trouby | Tradiční mini trouba |
| Kapacita trouby | 20litr |
| Výkon | 1280 W |
| Funkce grilu | Ne |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 100 - 230 °C |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černý |
| Vestavná varná deska | Ne |
| Rozsah časovače | 0-60 minut |
| Funkce | Nastavitelný termostat |
| Ochranné prvky | Ochrana proti přehřátí, Dvojité tepelně odolné tvrzené skleněné dveře |
| Typ ovládání | Otočný knoflík |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Typ topného tělesa | Ocel |
| Napájení | 220-240 / 50 Hz |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Výška | 290 mm |
| Šířka | 464 mm |
| Délka / Hloubka | 340 mm |
| Použitý materiál | Kov, Sklo |
| Obsah balení | Mini trouba, 1 x hliníkový plech na pečení, 1 x rošt na pečení, 1 x rukojeť plechu na pečení, 1 x plech na pizzu |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 7,1 kg |
Popis
Mini trouba Esperanza PROSCIUTTOs objemem 20 litrů je ideální volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a energeticky úsporný spotřebič pro každodenní použití. Díky 3 funkcím pečení, nastavitelné teplotě až do 230 °C a 60minutovému časovači si můžete rychle a pohodlně připravit svá oblíbená jídla. Sada obsahuje pec na pizzu, grilovací rošt a chňapku – vše, co potřebujete pro pohodlné domácí vaření. Model je vybaven dvojitými žáruvzdornými dvířky z tvrzeného skla (dvě vrstvy rámu), které poskytují lepší tepelnou izolaci a zvýšenou bezpečnost uživatele. Kromě toho vzdálenost 54,1 mm mezi vnějším pláštěm a vnitřním prostorem vytváří více prostoru a zlepšuje odvod tepla. Trouba váží 6,1 kg, což zajišťuje pevnou konstrukci a stabilitu během používání.
- Objem:20 litrů
- Příkon:1280 W
- Napájení:220–240 V, 50/60 Hz
- Teplota Teplotní rozsah:100–230 °C
- Časovač:0–60 minut
- Dvojité tepelně odolné dveře z tvrzeného skla(2 vrstvy rámu)
- Délka napájecího kabelu:0,9 m
- Vnější rozměry:46,4 × 34,4 × 29,5 [cm]
- Rozměry vnitřní komory:30,9 × 25,0 × 24,1 [cm]
- Vzdálenost mezi vnějším pláštěm a vnitřní dutinou:54,1 mm – lepší odvod tepla
- Čistá hmotnost:6,1 kg
- Příslušenství: talíř na pizzu, grilovací rošt, chňapka