Esperanza EKT010, Parmigiano, 1000W, Izolovaný, Nepřilnavý, Černý, Sendvičovač
Parametry
| Typ produktu | Sendvičovač |
| Počet sendvičů/vaflí | 4 |
| Výkon | 1000 W |
| Příprava sendvičů | Ano |
| Funkce grilu | Ne |
| Termostat | Ano |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Automatická regulace teploty |
| Ochranná funkce | Ochrana proti přehřátí, Izolovaná rukojeť a pouzdro |
| Tvar sendviče | Trojúhelníkový |
| Režim skladování | Horizontální / Vertikální |
| Nepřilnavý plech na pečení | Ano |
| Vyměnitelné plechy | Ne |
| Vyjímatelné plechy | Ne |
| Omyvatelné plechy | Ne |
| Západka zámku | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | Kontrolka |
| Použití materiálu | Plast, Kov |
| Napájení | 220-240V ~ 50/60 Hz |
| Výška | 7,3 cm |
| Šířka | 22,3 cm |
| Délka / Hloubka | 22,5 cm |
| Obsah balení | Sendvičovač, Uživatelská příručka |
Popis
Sendvičovač PARMIGIANO je vybaven topnými deskami s nepřilnavým povrchem, které se snadno čistí papírovou utěrkou. Díky rychlému ohřevu si můžete připravit svůj vysněný sendvič během několika minut.
- Automatická regulace teploty
- Snadno čistitelné topné desky
- Nepřilnavý povlak topných desek
- Tepelně izolační rukojeť a pouzdro
- Indikátor provozu - červené světlo
- Indikátor ohřevu (proces pečení) - zelené světlo
- Možnost skladování ve svislé poloze
- Rozměry výrobku: 22,5 x 22,3 x 7,3 [cm]
- Protiskluzové nožičky
- Tepelná pojistka
- Spotřeba energie 1000 W
- Napětí a frekvence: 220–240 V, 50/60 Hz
Komentář
1 ohodnocení
Napsat recenzi!
28/10/2023
-
Bence
A termék nagyon jól süt, gyorsan melegszik. A záró fül sajnos műanyag, így várhatóan ez lesz a gyenge pontja, de egyelőre szuper, egy hónapja használjuk.