Esperanza EN101, Blade, 10L, 5/80g, 7mm, Černá, skartovačka papíru
Parametry
| Kapacita podavače | 5list/skartovat |
| Kapacita koše | 10 l |
| Typ řezu | Proužek |
| Velikost řezu | 7 mm |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Funkce zpětného chodu |
| Bezpečnostní prvky | Bezpečný zámek, Tepelný spínač |
| Skartování CD/DVD | Ne |
| Skartování kreditních karet | Ne |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Vestavěný displej | Ne |
| Hladina hluku | 70 dB |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Výška | 31 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Délka / hloubka | 15 cm |
| Obsah balení | 1 x Skartovač papíru, 1 x Košík |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,3 kg |
Popis
Skartovačka papíru Esperanza Blade. Efektivně skartuje až 5 listů papíru A4 (80 g), dokumenty atd.
Skartovačka je vybavena bezpečnostním zámkem a tepelným spínačem.
Sada obsahuje 10litrovou nádobu na odpad.
Komentář
3 ohodnocení
Napsat recenzi!
23/04/2024
-
Kárpáti Emilnè
Naggyon elègedett vagyok, ajànlom mindenkinek.
24/11/2023
-
Bodovits Mária
Kipróbáltam, még vagyok elégedve vele, egy kicsit hamar felmelegszik és le áll.
Gyorsan megkaptam,elégedett vagyok! Köszönöm
Gyorsan megkaptam,elégedett vagyok! Köszönöm
24/09/2023
-
Vadas Tiboné
Egy kicst hangos, de meg lehet szokni ! Köszönöm!