Esperanza EN104, Blade, A4, 5/80g, Bez koše, Černá, Skartovačka papíru
Parametry
| Kapacita podavače | 5list/skartovat |
| Typ řezu | Proužek |
| Velikost řezu | 7 mm |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Automatický start, Funkce zpětného chodu, Termospínač |
| Ochranné prvky | Úroveň zabezpečení DIN1 |
| Rychlost řezání | 3,5 m/min |
| Skartování CD/DVD | Ne |
| Skartování kreditních karet | Ne |
| Typ ovládání | Tlačítkové |
| Vestavěný displej | Ne |
| Hladina hluku | 80 dB |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Obsah balení | 1 x Skartovač papíru, |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1 kg |
Popis
Skartovač dokumentů Esperanza Blade. Efektivně skartuje až 5 listů papíru A4 (80 g), dokumenty atd.
Skartovač je vybaven bezpečnostním zámkem a tepelným spínačem.
Sada neobsahuje odpadkový koš.
Skartovač lze použít s jakýmkoli odpadkovým košem, šířka: 280 mm ÷ 360 mm
Komentář
4 ohodnocení
Napsat recenzi!
14/07/2025
-
Szani Péter
Már volt ilyen jellegű berendezésem saját tartállyal, de az elromlott. Ezért vettem most ezt a kialakítású készüléket, mert szemetes zsákkal kibélelve, nagy méretű tárolóval is lehet használni, és így sokkal kényelmesebb az apríték elcsomagolása.
21/11/2023
-
Jancsó Csaba
Egyszerűen kezelhető, megbízható készülék.
22/09/2023
-
Kovács Andras
19/08/2023
-
Szakács Sz.
Ez egy szuper irodai kisgép otthoni használatra. Az ár-érték aránya megfelelő. Több gyűjtőládára is remekül illeszkedik, stabil. Bár nagyobb mennyiségű irat esetén többször kellett megállni, "pihentetni" a gépet, nekünk tetszett és bevált. :)