Evercade EXP-R Solo, 4,3", 800x480 IPS, Wi-Fi, USB-C, klasická retro edice, přenosná herní konzole
Parametry
| Typ herní konzole | Evercade EXP Retro |
| Vestavěný displej | Ano |
| Bezdrátový | Ano |
| Napájení | Baterie |
| barva_produktu | Šedá |
| Funkce | Režim TATE pro vertikální orientaci obrazovky |
| Speciální funkce | Hlasové ovládání |
| Typ displeje | 4,3” IPS displej (800×480) |
| Hardware | CPU 1,5 GHz, 4 GB vestavěné paměti |
| Síť | WiFI (802.11b/g/n) |
| Konektory | USB typu C, Jack 3,5 mm |
| Typ baterie | Lithium-iontová |
| Kapacita baterie | 3000 mAh |
| Odhadovaná doba hraní | Přibližně 5 hodin |
| D-Pad | Ano |
| Analogový joystick (palcový joystick) | Ne |
| Spouštěč | Ano |
| Tlačítka | Ano |
| Funkční tlačítka | 16 ks |
| Vestavěná hra | Ne |
| Rozšiřitelnost | Ano (s herními kazetami Evercade) |
| Zvukový systém | Stereo reproduktory |
| Obsah balení | 1 x konzole Evercade, 1 x USB kabel, |
| Rozměry | 192,7 × 78,5 × 20,7 mm |
| Hmotnost produktu (bez obalu) | 500 g |
Popis
Evercade EXP-R Solo je nejnovější verzí oceňované přenosné retro herní konzole od společnosti Evercade. Je vybavena jasným 4,3palcovým širokoúhlým IPS displejem a tělem se světle šedými, tmavě šedými a červenými akcenty. Je kompatibilní se všemi cartridgemi Evercade, takže si můžete vzít své ikonické konzolové, arkádové a PC hry kamkoli s sebou!
Funkce
- 4,3palcový IPS displej (800×480)
- Nové barevné schéma uhlově černé a tyrkysové
- Režim TATE pro vertikální orientaci obrazovky
- Nová texturovaná zadní rukojeť pro pohodlí
- Procesor 1,5 GHz
- 4 GB vestavěné paměti
- Stereo reproduktory
- Nabíjecí port USB-C (kabel je součástí balení)
- Vestavěná WiFi pro snadné aktualizace
- 3,5mm konektor pro sluchátka.
- 3000mA baterie pro 4–5 hodin přehrávání
- 192,7 mm (7,76 palce) × 78,5 mm (3,1 palce) × 20,7 mm (0,8 (palce)
- Poznámka: Evercade EXP-R nemá televizní výstup a nelze jej připojit k televizoru ani monitoru.
Videa na Youtube
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.