Evercade VS-R Solo, Full HD 1080p, Wi-Fi, Classic Retro Edition, Herní konzole pro stolní počítače
Parametry
| Typ herní konzole | Evercade VS |
| Vestavěný displej | Ne |
| Bezdrátový | Ne |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Šedá |
| Funkce | Režim TATE pro vertikální orientaci obrazovky |
| Speciální funkce | TV výstup 1080p Full HD, Kompatibilní s jakýmkoli ovladačem |
| Hardware | CPU 1,5 GHz, 4 GB vestavěné paměti |
| Síť | WiFI (802.11b/g/n) |
| Kvalita obrazu | Full HD 1080p |
| Konektory | 1 x Micro USB, 4 x USB-A, , 1 x HDMI |
| Rozšiřitelnost | Ano (s herními kazetami Evercade), Slot pro dva cartridge |
| Obsah balení | 1 x konzole Evercade, 1 x ovladač Evercade, 1 x USB kabel |
| Výška | 5 cm |
| Šířka | 19,5 cm |
| Délka / Hloubka | 12,5 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 500 g |
Popis
Evercade VS-R Solo je nejnovější verzí oceňované retro herní konzole, nyní v retro designu. Je určena pro domácí televizory, obsahuje jeden ovladač a podporuje až čtyři. Je kompatibilní s cartridgemi Evercade a nabízí více než 600 her z více než 60 kolekcí, které zahrnují pět desetiletí arkádových, konzolových a domácích počítačových her.
Vlastnosti
- Dva sloty pro dva cartridge Evercade
- Kryt slotu pro cartridge v retro stylu
- Jeden ovladač Evercade VS-R s 3m kabelem
- 4 USB sloty pro retro hraní pro více hráčů
- HDMI 1080p výstup pro TV/monitory (kabel není součástí balení)
- 1,5GHz procesor
- 4 GB vestavěné paměti
- Zcela nové uživatelské rozhraní a vestavěná Wi-Fi
- Napájecí zdroj MicroUSB (kabel součástí balení, 5V, 2A – zdroj není součástí balení)
- Šířka 197 mm, Hloubka 126 mm, Výška 48 mm
Videa na Youtube
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.