GBC Inspire+ A3, Studená a horká, 75–125 mikronů, 25 cm/min, Černá, Laminovací stroj
Parametry
| Technologie laminování | Laminace za studena/za tepla |
| Rychlost laminace | 25cm/min |
| Max. tloušťka fólie | 125 mikron |
| Max. šířka listu | 303 mm |
| Formát laminování | A3 |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Černý |
| Doba zahřívání | 4 minuty |
| Topný systém | 2 vyhřívané válce |
| Provozní režim | 2 válce, bez substrátu, s regulací teploty |
| Tloušťka fólie | 2 x 125 mikronů |
| Spotřeba energie | 550 W |
| Mechanismus uvolnění | Ruční uvolnění válce |
| Doba laminace | 72 sekund (A4 75 mikronů) |
| Vhodné pro fotografie | Ano |
| Obsah balení | 1 x laminátor GBC Inspire+ A3, 1 x startovací balíček s laminovací fólií |
| Rozměry (s přihrádkou) | 440 x 60 x 125 mm |
| Hmotnost | 1,68 kg |
Popis
Laminátor GBC Inspire+ A3 je lehký a kompaktní, takže je ideální pro domácí uživatele nebo domácí kanceláře pro jejich každodenní laminovací potřeby. Tento laminátor se snadno ovládá jediným spínačem a zahřeje se za 4 minuty. Lze jej použít s až 2 laminovacími fóliemi o tloušťce 125 mikronů, aby vaše dokumenty měly profesionální vzhled. Laminátor Inspire+ GBC má také režim laminování za studena pro laminování materiálů citlivých na teplo. Tento laminátor vám pomůže vdechnout život vašim kreativním nápadům – vše, co potřebujete, je vaše fantazie! Startovací sada 5 laminovacích fólií A4 (2 x 75 mikronů). K dispozici v černé barvě.
Vlastnosti:
- Laminuje od velikosti průkazu do velikosti A3
- Připraveno k použití za 4 minuty
- Pro laminování fólií o tloušťce mezi 2x75 mikrony a 2x125 mikrony
- Jednokroková laminace s přepínačem pro snadné ovládání
- Funkce studené laminace pro použití se samolepicími, studené laminovacími fóliemi, chránícími materiály citlivé na teplo
- Laminování až 8 dokumentů za 10 minut
- Rychlost laminování 25 cm/min
- Tlačítko pro uvolnění válečku, které umožňuje ruční odstranění chybně vložených nebo zaseknutých laminovacích fólií
- LED kontrolka, která indikuje, že je zařízení zapnuto (červená) a připraveno k laminování (modrá)
- Startovací balení 5x A4 laminovací fólie (2 x 75 mikronů)
- Pro nejlepší výsledky používejte s laminovacími fóliemi GBC