Genius SpeedMaster X2, 270° / 900° / 1080°, Multi-Platform, Černá, Sada volantů
Parametry
| Pedál | Dva pedály |
| Převodovka | Volant a manuální převodovka |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Kompatibilní s Playstation 3 | Ano |
| Kompatibilní s Playstation 4 | Ano |
| Kompatibilní s Xbox One | Ano |
| Kompatibilní s Xbox Series X|S | Ano |
| Napájení | Elektrický |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Nastavitelná citlivost, Duální vibrační motor, Kompatibilní s Xbox 360 |
| Zpětná vazba | Ano |
| Vibrace | Ano |
| Počet tlačítek | 13 |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál volantu | Plast + guma |
| Materiál pedálů | Plast |
| Úhel natočení | 270° / 900° / 1080° |
| Rozměry volantu | 310,5 x 271,7 x 299,5 mm |
| Rozměry řadicí páky | 174,8 x 110,8 x 225,2 mm |
| Rozměry pedálů | 240 x 220 x 131,8 mm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 3,8 kg |
Popis
Nechcete ovládat své virtuální závodní auto klasickou klávesnicí? Stylový herní volant Genius GX Gaming SpeedMaster X2 pomáhá k realističtějšímu zážitku z jízdy, protože kromě volantu musíte používat i pedály. Technologie tzv. Force Feedback odráží vlivy na auto, např. vibrace způsobené špatnými podmínkami na vozovce, zpět na volant.
Herní volant má 13 tlačítek, která rozšiřují možnosti ovládání. Renomovaný volant Genius lze připojit k následujícím platformám: PC, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One, PS3 a Xbox 360 a systémům: Windows 8, Windows 10 a Windows 11. K ovládání rychlosti slouží 2 pedály. Tento herní volant lze otočit o 1080°.
Připojuje se kabelem, jeho rozhraní je USB. Designový volant Genius GX Gaming SpeedMaster X2 je kompatibilní s operačními systémy Windows 8, Windows 10 a Windows 11.
Udělejte si z řízení realističtější zážitek s volantem s herním ovladačem:
- Force Feedback přenáší efekty vozu na volant
- Volant má 13 tlačítek
- Kompatibilita: PC, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series, PS3/PS4
- Krabice obsahuje 2 pedály
- Volant lze otáčet až o 1080° (270° / 900° / 1080°)
- Kvalitní USB rozhraní
- Podporovaný operační systém: Windows 8/10/11
Rozměry:
- Volant: 310,5 x 271,7 x 299,5 mm
- Řadicí páka: 174,8 x 110,8 x 225,2 mm
- Pedál: 240 x 220 x 131,8 mm