Hori 3D Surround Neckset, PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Bílá, Kabelové, 3D ozvučení
Parametry
| Typ produktu | 3D zvukový systém |
| Kompatibilní s Playstation 4 | Ano |
| Kompatibilní s Playstation 5 | Ano |
| barva_produktu | Bílý |
| Kompatibilní s PC (Windows) | Ano |
| Herní režimy | Zvýraznění basů, Režim FPS |
| Mikrofon | Vestavěný, s funkcí potlačení ozvěny |
| Připojení | Jack 3,5 mm, USB typu C |
| Způsob nošení | Kolem krku |
| Zvuk | Virtuální 3D prostorový zvuk - podporován |
| Rozměry | 245 × 300 × 75 mm |
| Hmotnost | 546 g |
Popis
Přeneste se do nové dimenze zvuku s herním reproduktorem HORI 3D Surround – inovativním ramenním reproduktorem určeným pro PlayStation 5. Toto unikátní řešení poskytuje kompletní zvukový zážitek bez sluchátek.
Reproduktor pohodlně padne na rameno, nabízí virtuální prostorový zvuk a dva zvukové režimy – Bass Boost pro hlubší zvuk a FPS režim, který zvýrazní i ty nejtišší kroky vašich soupeřů. Ideální pro hráče, kteří chtějí hru naplno a úplné ponoření.
Moderní hratelnost si zaslouží moderní zvuk. Vybavení HORI nejen zvyšuje pohodlí, ale také vám umožňuje zažít vaše oblíbené hry zcela novým způsobem – bez kompromisů a s naprostou volností pohybu.
Jedná se o oficiálně licencovaný produkt Sony, který zaručuje nejvyšší kvalitu, plnou kompatibilitu a spolehlivost.
Vlastnosti
- Reproduktor na rameni pro zvuk a hlasovou chatovací hovory bez použití sluchátek,
- Virtuální 3D prostorový zvuk a dva zvukové režimy: zesílení basů a režim FPS,
- Snadné připojení k ovladači PS5 pomocí dodaného audio kabelu,
- Kompatibilní s PlayStation 5, PlayStation 4 a PC (Windows 11/10).