Hori Dual Charger, PlayStation®5, DualSense™, Černobílá, Nabíjecí stanice pro ovladače
Parametry
| Typ produktu | Nabíječka ovladače |
| Kompatibilní s Playstation 5 | Ano |
| Počet podporovaných zařízení | 2 |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černobílý |
| Funkce | Indikátor nabíjení |
| Ochranné funkce | Automatické vypnutí |
| Konektor | USB typu C |
| Kompatibilní ovladač | Ovladač Sony PlayStation 5 DualSense™ |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED indikátor |
| Napětí | 5V / 3A |
| Materiál | Plast |
| Obsah balení | 1 x Nabíjecí stanice (vestavěný kabel) |
| Délka kabelu | 0,6 m |
| Výška | 6 cm |
| Šířka | 12,7 cm |
| Délka / Hloubka | 4 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,3 kg |
Popis
Nenechte se brzdit slabými bateriemi! Nabíjejte dva ovladače najednou s duální nabíječkou Hori pro bezdrátový ovladač DualSense. Snadno nabijte ovladače pouhým umístěním na nabíječku! Stav nabití ovladače zjistíte na první pohled. Vestavěné LED diody svítí červeně při nabíjení a zeleně po dokončení nabíjení. Nabíječka se připojuje ke konzoli přes USB. Kompatibilní s bezdrátovými ovladači DualSense. (Bezdrátové ovladače DualShock4, Wireless DualShock3 a Wireless SIXAXIS nejsou kompatibilní.)
*Výdrž baterie se výrazně liší v závislosti na vibračních funkcích, sluchátkách, volitelném příslušenství a dalších faktorech.
Upozornění:
PlayStation®5 (řada CFI-2000) má na přední straně dva porty USB typu C. Specifikace obou portů se liší, proto k připojení dvojité nabíječky HORI používejte pouze spodní port USB typu C.
- Nabíjení dvou ovladačů najednou
- Kompatibilní s bezdrátovými ovladači DualSense
- LED kontrolky indikují stav nabití
- Napájení přes USB-C
- Oficiálně licencovaný produkt PlayStation
- Výdrž baterie: Až 20 hodin na plné nabití*
*Výdrž baterie se výrazně liší v závislosti na vibračních funkcích, sluchátkách, volitelném příslušenství a dalších faktorech.
Upozornění:
PlayStation®5 (řada CFI-2000) má na předním panelu dva porty USB typu C. Specifikace obou portů se liší, proto k připojení dvojité nabíječky HORI používejte pouze spodní port USB typu C.