Hori Fighting Stick Mini, PlayStation®5, PlayStation®4, Arcade, Bílá, Drátový ovladač
Parametry
| Typ produktu | Arcade stick |
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Kompatibilní s Playstation 4 | Ano |
| Kompatibilní s Playstation 5 | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Bílý |
| Vlastnosti | Kompaktní, lehký a přenosný |
| Ochranné prvky | Protiskluzové nožičky |
| Konektory | USB-A, 3,5mm jack |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Vibrace | Ne |
| Joystick (D-Pad) | Ano (1 ks) |
| Počet ovládacích tlačítek | 10 ks |
| Počet funkčních tlačítek | 4 ks |
| Funkční tlačítka | Start, Zpět, Sdílet, PRŮVODCE |
| Programovatelná tlačítka | Ano |
| Konfigurační software | Ne |
| Podporovaný operační systém | Windows 7/8/10/11 |
| Materiál | Plast |
| Obsah balení | 1 x Arcade Stick |
| Délka kabelu | 3 m |
| Výška | 8,7 cm |
| Šířka | 21 cm |
| Hloubka | 15 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,5 kg |
Popis
Velká zábava v kompaktním a praktickém balení! HORI Fighting Stick Mini pro PlayStation 5 a PlayStation 4 má kompletní 8tlačítkové rozložení a joystick aktivovaný mikrospínačem, přesto je dostatečně malý pro snadné skladování a přepravu (produkt měří přibližně 8” x 6”).
Navzdory své malé velikosti je Fighting Stick Mini překvapivě pohodlný, s dostatkem prostoru pro opření zápěstí a pogumovanými nožičkami, které se přizpůsobí hladkým povrchům pro stabilitu. Ideální pro bojové hry, arkádové hry a další! (Touchpad není součástí balení). Oficiálně licencováno společností Sony.
Vlastnosti:
- Skvělé pro arkádové a bojové hry
- Kompaktní, lehký a přenosný
- Klasické rozložení tlačítek
- (Tlačítko PS, tlačítko Vytvořit, tlačítko Nastavení, tlačítko L3, tlačítko R3, hardwarový přepínač)
- Oficiálně licencováno společností Sony
Proč kupovat oficiálně licencované produkty?
KVALITA
Licencované produkty jsou vyráběny podle specifikací každého poskytovatele licence, aby byla zajištěna shoda kvality s požadavky.
DESIGN
Jako autorizovaný partner máme přístup k oficiálním uměleckým dílům, což fanouškům poskytuje exkluzivní designy a autentické licencované produkty.
SPOLEHLIVOST
Aby byla zaručena kompatibilita, všechny licencované produkty podléhají přísným testům ze strany výrobců a poskytovatelů licencí.
Komentář
A kontroller kényelmes és jól működik, minden elvárásomnak megfelel.
A rendelési folyamat is zökkenőmentes volt, a szállítás gyorsan és pontosan történt. Összességében kiváló vásárlási élmény volt.