Brother HL-B2180DW, TonerBenefit, A4, WiFi/LAN/USB, Černobílá laserová tiskárna
Parametry
| Typ tiskárny | Laserová tiskárna |
| Typ tisku | Monochromatický tisk |
| Multifunkční | Ne |
| Formát tiskárny | A4 |
| Zobrazit | 2řádkový LCD displej |
| Vnitřní paměť | 128MB |
| Bezdrátový | Ano |
| barva_produktu | Šedá |
| Funkce | Tisk |
| Připojení | |
| Připojení | Drátové síťové připojení, Bezdrátové připojení, USB |
| Lokální rozhraní | Vysokorychlostní USB 2.0 |
| Drátové síťové rozhraní | Fast Ethernet |
| Síťové rozhraní Wi-Fi | podpora 2,4 GHz a 5 GHz |
| Vlastnosti tisku | |
| Normální rychlost tisku A4 | 34 stran za minutu |
| Rychlost oboustranného tisku A4 | Až 16 stran za minutu |
| Rozlišení | Až 1200 x 1200 dpi |
| Automatický oboustranný tisk | Ano |
| Emulace | PCL6 |
| Doba prvního výtisku | méně než 8,5 sekundy |
| Doporučený měsíční objem | Až 2 500 stran |
| Manipulace s papírem | |
| Vstup papíru | Standardní zásobník:250 listů Boční podavač:1 list (*11) |
| Výstup papíru | 150 listů, A4 Tisk obálek:Ano, z ručního podavače (*11) |
| Vlastnosti prostředí | |
| Spotřeba (normální) | 470 W |
| Spotřeba (tichý režim) | 270 W |
| Hladina hluku (normální) | 49 dB |
| Hladina hluku (tichý režim) | 44 dB |
| Rozměry a hmotnost, Obsah balení | |
| Kompatibilní spotřební materiál | TN-B023, DR-B023 |
| Výška | 18,3 cm |
| Šířka | 25,6 cm |
| Délka / Hloubka | 36 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 7,5 kg |
Popis
Tiskněte déle s TonerBenefit, ať už jste doma nebo v kanceláři. Tiskárna Brother HL-B2180DW se snadno nastavuje a nabízí širokou škálu flexibilních možností připojení. Pracujte chytřeji s funkcemi zvyšujícími produktivitu, jako je rychlý a bezchybný tisk, automatický oboustranný tisk, velký zásobník papíru a tonerová kazeta s kapacitou až 2 000 stran.
Snadné použití
Tiskněte snadno díky jednoduchému nastavení a rychlému Ethernetu, 5GHz WiFi nebo USB připojení. Tiskárna HL-B2180DW se snadno ovládá pomocí snadno ovladatelného ovládacího panelu.
Dokonalý partner
Vysoce kvalitní technologie LED tisku zajišťuje, že výtisky jsou vždy bezchybné a profesionální. Profesionálně navržená tiskárna HL-B2180DW má vysokokapacitní vstupní a výstupní zásobník papíru, takže můžete tisknout déle, zatímco kompaktní a tichý design umožňuje pracovat v menších pracovních prostorech bez přerušení.
Bezpečný design
Naše zařízení nabízejí nejnovější bezpečnostní funkce pro ochranu vašich dat. Naši bezpečnostní experti neustále zkoumají nové produkty, řešení a služby, aby zajistili bezpečnost všech našich produktů. Černobílá laserová tiskárna Brother A4 nabízí tříúrovňové zabezpečení na úrovni zařízení, sítě a dokumentu, takže si můžete být jisti integritou svých dat v každém kroku.
Tisk bez omezení
S aplikací Brother Mobile Connect můžete snadno spravovat svou tiskárnu Brother z telefonu. Tiskněte a skenujte dokumenty na cestách. Přizpůsobte si často používané funkce a vychutnejte si snadný tisk z mobilního zařízení. Chcete-li začít, stáhněte si aplikaci do svého mobilního zařízení.
Více úspor s TonerBenefit
Vysoce kvalitní tištěné dokumenty nemusí stát mnoho. Naše modely Tonerbenefit jsou skvělou volbou pro tisk větších objemů, s tonery, které dokáží vytisknout až 2 000 stran 7, a poskytují tak nižší celkové náklady na vlastnictví bez kompromisů v kvalitě. Po registraci produktu získáte záruku 2+1 rok. Zaregistrujte své zařízení na našich webových stránkách!
Videa na Youtube
Proč používat originální spotřební materiál do tiskáren?
Spolehlivost a kvalita
Originální toner Brother je speciálně vyvinut pro maximalizaci kvality tisku, výkonu a spolehlivosti. Každá laserová tiskárna Brother je navržena pro provoz při přednastavené teplotě, která odpovídá teplotě každé složky toneru, což zajišťuje konzistentní kvalitu tisku a spolehlivost.
Ochrana životního prostředí a recyklace
Náš špičkový program renovace tonerů pomáhá snižovat odpad, prodlužuje životnost produktu a snižuje dopad na životní prostředí.
Testováno na výkon
Každá tonerová kazeta je přísně testována podle norem ISO, aby si každý uživatel mohl být jistý očekávanou kvalitou a výkonem. S originálním laserovým spotřebním materiálem Brother můžete dosáhnout skutečně profesionálních výsledků.
Podpora Brother: „po vašem boku“
Používání originálního spotřebního materiálu Brother chrání záruku na vaši tiskárnu. Brother je tu pro vás vždy: „po vašem boku“. Zavázali jsme se poskytovat vám vynikající prodejní podporu a zákaznický servis – a to jak před nákupem, tak i po něm.