Lafe NutriDry, 250 W, 5 plechů, ventilátor, černá-nerezová ocel-průhledná, sušička hub a ovoce
Parametry
| Typ produktu | Sušička, sušička prádla |
| Počet zásobníků | 5 db |
| Výkon | 250 W |
| Termostat | Ano |
| Teplotní rozsah | 40 - 70 °C |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černá-nerezová |
| Vlastnosti | Průhledný tác, Regulace teploty |
| Bezpečnostní funkce | Ochrana proti přehřátí |
| Umístění motoru | Spodní |
| Design | Čtvercový |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED kontrolka |
| Materiál | Plast, Kov |
| Obsah balení | 1 x Sušička, Uživatelská příručka |
| Výška | 27 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Hloubka | 34 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,5 kg |
Popis
Uchovejte si chuť a vůni svého oblíbeného ovoce a zeleniny déle s účinnou a rychlou sušičkou LAFE. Vytvořte si směs svých oblíbených bylinek, kterou si můžete po usušení dlouho užívat. Zařízení je ideální pro sušení hub, bylinek, obilovin, masa, ale i ovoce a zeleniny.
Sušička LAFE má výkon 250 W, takže můžete své produkty rychle usušit. Pět prostorných zásobníků umožňuje sušit velké množství různého ovoce a zeleniny najednou. Pokud však nechcete sušit tak velké množství potravin, lze nepotřebné zásobníky vyjmout a ušetřit tak místo. Průhledné prvky umožňují neustálý sledování procesu sušení.
Vestavěný ventilátor umožňuje rovnoměrné sušení potravin na všech úrovních, zatímco perforované zásobníky zabraňují vzniku plísní a podporují cirkulaci vzduchu. Sušička je vybavena ochranou proti přehřátí; pokud jsou větrací otvory zablokovány, zařízení se automaticky vypne.